Hugo Boss Boss Puretoaletní voda pro muže

12×
Hugo Boss Boss Pure toaletní voda pro muže 30 ml
Hugo Boss Boss Pure toaletní voda pro muže 30 ml
30 ml

Kód: HUG0103 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Hugo Boss Boss Pure
Složení

Toaletní voda Boss Pure od značky Hugo Boss vás zaplaví svěžestí a nabije porcí nové energie. Ponořte se i vy do oceánu průzračné vody a žijte svůj život naplno!

  • svěží dřevitě-vodní vůně
  • pro aktivního moderního muže
  • vhodná na den, především v teplých měsících

Složení vůně:
V úvodu vás obklopí citrusová svěžest mandarinky, citronu a grapefruitu ve spojení se šťavnatým fíkem. Po chvíli se odhalí květinové srdce, v němž se vzájemně proplétají aromata hyacintů a lilií. Celková kompozice je vystavěna na základu z dřevin, které dodávají vůni hloubku a smyslnost.

Příběh vůně:
Inspirací pro tuto vůni byl oceán a jeho jednoduchost i síla zároveň. Stejně jednoduchý je i geometricky řešený flakon s modře zabarvenou tekutinou uvnitř. Tato jedinečná vůně byla uvedena na trh v roce 2008.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
fík, mandarinka, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lilie, hyacint
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevo
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Boss Pure12