Hugo Boss Boss Bottled Unlimited

sprchový gel pro muže 150 ml

Hugo Boss Boss Bottled Unlimited sprchový gel pro muže 150 ml
Hugo Boss Boss Bottled Unlimited sprchový gel pro muže 150 ml
150 ml

Kód: HUG4866 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Hugo Boss Boss Bottled Unlimited
150 ml

Popis parfému Hugo Boss Boss Bottled Unlimited

Sprchový gel pro muže Boss Bottled Unlimited značky Hugo Boss je skvělým doplňkem toaletní vody stejné řady. Dokonale umyje vaši pokožku, zanechá ji čistou, svěží a provoněnou vůní, jež vám dodá energii a mužnost. Motivuje vás k osobnímu úspěchu i překonávání vlastních hranic. Každodenní hygiena ještě nikdy nebyla tak opojná.

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Boss Bottled Unlimited

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!