Hugo Boss Boss Ma Vietělové mléko pro ženy

2×
Hugo Boss Boss Ma Vie tělové mléko pro ženy 200 ml
Hugo Boss Boss Ma Vie tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: HUG1773 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stačí nakoupit produkty Hugo Boss za více než 1 299 Kč a v košíku si jako dárek můžete vybrat sportovní tašku nebo sprchový gel. Dopravu budete mít navíc zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Hugo Boss Boss Ma Vie

Tělové mléko pro ženy Boss Ma Vie Hugo Boss dokonale doplní parfémovanou vodu stejné řady. Dodá pokožce potřebnou vlhkost, výživu a zanechá ji jemnou, zdravou a krásně provoněnou. Vůně byla inspirována nezávislými ženami. Vyzařuje ženské sebevědomí. Výjimečné složky zeleného kaktusu spojené s květinovými tóny a přídavku cedru přináší mimořádný zážitek.  

O značce Hugo Boss

Značka Hugo Boss se stala synonymem pro luxusní a kvalitní pánskou módu, doplňky a kosmetiku. Již od svých počátků je vyhledávaná pro vysokou kvalitu látek a německý smysl pro detail a preciznost.

Společnost Hugo Boss si zakládá na tom, že věnuje velkou pozornost potřebám a přáním svých zákazníků. Není tomu jinak ani při výrobě kosmetiky, kdy je velký důraz kladen na výběr těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky výše zmíněným skutečnostem dnes Hugo Boss v podstatě vládne světu pánské módy, avšak svůj parfém či exkluzivní kousek oblečení si zde v současnosti mohou vybrat i ženy.

První vůně Hugo Boss vznikla v 90. letech minulého století a dnes značka uvádí několik řad moderních dámských a pánských parfémů přizpůsobených současnému životnímu stylu. Parfémy Hugo Boss jsou precizně vytvářeny se záměrem odrážet silnou osobnost svého nositele a zároveň podtrhnout jeho krásu.

Recenze Hugo Boss Boss Ma Vie