Parfémy Hugo Boss

Máte vybráno
  • BOSS Alive
Filtr
Cenové rozpětí

Druh vůně
Hodnocení
  •   3

Hugo BOSS: Šéfujte svému stylu

Jen těžko byste dnes hledali člověka, který by neznal značku Hugo Boss. Za zhruba 100 let své existence se z malé společnosti s 20 švadlenami stal Hugo Boss módním gigantem, který patří k lídrům ve světe high-end oblékání a parfémů. Hugo Boss zaměstnává bezmála 15 tisíc zaměstnanců ve více než 127 zemích světa.

Své široké portfolio a špičkovou kvalitu značka Hugo Boss zastřešila pod svým claimem, který slibuje, že zákazníci značky Hugo Boss budou v každé situaci a za všech okolností dokonale oblečeni. Ať už se jedná o oblek Hugo Boss, boty Hugo Boss, pánské či dámské vůně, všechny módní kousky pod značnou Hugo Boss jejich zákazníkům vždy dokonale padnou. Know-how značky Hugo Boss se koncentruje v německém Metzingeru, kde se před lety začal psát její příběh.

Kořeny značky Hugo Boss

Hugo Ferdinand Boss se narodil 8. července roku 1885 jako páté dítě Heinricha Bosse a jeho ženy Luise, kteří vedli vlastní obchod se spodním prádlem. V roce 1924 otevřel návrhář Hugo Boss svou továrnu na výrobu oděvů. Zaměstnával 20 až 30 švadlen a výroba značky Hugo Boss se zaměřovala na kompletní odívání.

Navzdory všem světovým událostem, které se značky v průběhu let dotkly a v dané době ji definovaly, přetrval brand Hugo Boss až do dnešních dní. V každém případě je to právě současnost, která činí z Hugo Boss to, čím je a co nabízí svým zákazníkům.

Hugo Boss jako HUGO a BOSS

Až do jara 2018 jste Hugo Boss brýle, vůně, Hugo Boss hodinky, šaty, oblek Hugo Boss ale i pantofle Hugo Boss našli pod jednotným logem a značkou Hugo Boss. Od jara 2018 se však portfolio Hugo Boss rozdělilo na značku BOSS a HUGO. Obě nabízí oblečení, doplňky i parfémy respektující stejné vysoké standardy kvality značky Hugo Boss. Takto rozdělené jen lépe uspokojí přání cílové skupiny, na kterou se ve svých kolekcích zaměřují. Která více oslovuje vás?

Hugo. Boss.

Především business oblečení ve špičkové kvalitě, ale i volnočasovou módu pro muže i ženy najdete pod značkou BOSS. Pánské hodinky Hugo Boss, šaty, parfémy Hugo Boss BOSS, ale i vše další v portfoliu značky BOSS se vyznačují vysokou sofistikovaností, vždy v prvotřídní kvalitě a designu.

Pro každého, kdo raději udává směr, než jej následuje, je zde kolekce Hugo Boss HUGO. Odvážný přístup i ležérnost v sobě odráží nejen oblečení pro každý den, ale i dámské vůně Hugo Boss HUGO, hodinky nebo třeba tenisky. Hugo Boss HUGO osloví především mladší zákazníky.

Vůně Hugo Boss

Napříč značkami Hugo Boss BOSS a Hugo Boss HUGO se vůně Hugo Boss dlouhodobě pohybují na nejvyšších příčkách oblíbenosti. Hugo Boss voda po holení nebo deodorant pak doplňují Hugo Boss EDT a EDP.

Pánské parfémy HUGO BOSS

Ikonu mezi pánskými parfémy Hugo Boss se stala kolekce vůní Hugo Boss BOSS Bottled. Bestsellerem je toaletní voda Hugo Boss Bottled, na jejímž základě vznikla celá řada dalších variant. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Bottled Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited i varianty Tonic nebo Oud si zamilovali muži po celém světě.

V kolekci BOSS Bottled nechybí ani vody po holení a deodoranty. Dárková sada Hugo Boss se tak zaručeně stane dokonalým dárkem pro každého moderního muže.

V čele další mimořádně úspěšné řady Hugo Boss, která omráčila smysly mužů, stojí toaletní voda Hugo Boss BOSS The Scent. Svůdná vůně se dočkala také variant v podobě Boss The Scent Private Accord, ještě hlubší parfémované vody Boss The Scent Absolute nebo Boss The Scent Intense.

Hugo Boss vůně najdete i na poličkách mladší generace mužů, pro které jsou určeny parfémy Hugo Boss HUGO. Tu pravou vůni naleznou v kolekcích Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved nebo HUGO Iced.

Dámské parfémy Hugo BOSS

Vůně pro ženy Hugo Boss jsou symbolem luxusu stejně, jako pánské parfémy Hugo Boss. Vůně Hugo Boss BOSS Ma Vie okouzlily ženy svou jemností a elegancí. Oblíbená je nejen parfémovaná voda, ale i toaletní voda BOSS Ma Vie a není divu, že patří k ikonám ve světě parfémů. Boss The Scent For Her je další ucelenou linií, která se stala bestsellerem na trhu spolu s jejím pánským protějškem s názvem Boss The Scent For Him.

Neodolatelná smyslnost prostupuje celou touto kolekcí: od první a jedinečné parfémované vody Boss The Scent, přes hlubší a intenzivnější Boss The Scent Absolute a Boss The Scent Intense, až po parfémovanou vodu plnou touhy Boss The Scent Private Accord. Ať už vyberete jakýkoli parfém Hugo Boss, vždy se stane smyslovou odměnou pro vás, nebo dokonalým dárkem pro vaše blízké.