Hřebeny a kartáče

Hřebeny a kartáče
Ploché kartáče
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Hřebeny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Žehlicí kartáče
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
 • Akce
 • Hodnocení 4*
Filtr
Hodnocení
 •   4
 •   1
Hodnocení
 •   1

Kvalitní hřeben nebo kartáč na vlasy vám zajistí dokonale rozčesané a hebké vlasy bez poškození. Ale jak najít ten nejlepší? Zpravidla neexistuje jen jeden, vždy záleží na vašem typu vlasů nebo na tom, jaký je váš záměr. Zatímco hřeben na vlasy se hodí spíše na styling, s kartáčem vlasy rozčešete, vytvarujete i uhladíte.

Hřeben na vlasy – ideální pomocník pro styling

Hřeben na vlasy odvede velký kus práce při stylingu a stejně tak během fénování.

Hledáte-li hřeben na kudrnaté vlasy, volte ten s širokými zuby. Krásně je načechrá a pročeše. Čím větší vlny máte, tím širší mezery v hřebenu potřebujete. Hřeben s nejširšími mezerami je ideální také pro rovnoměrné nanesení masky po celé délce vlasů.

Na jemné, rovné a dlouhé vlasy volte hřeben s hustými zuby. Tzv. všivák je skvělý na tupírování a dodá vlasům chybějící objem.

Kartáč na vlasy – rozčeše, vytvaruje, uhladí

Jak jste už určitě zjistili, kartáč na vlasy není jen jeden. Existuje nepřeberné množství tvarů, velikostí i materiálů, a dokonce i funkcí. Takový žehlicí kartáč na vlasy nebo třeba fénovací kartáč vám ušetří desítky minut před zrcadlem.

Ty vůbec nejlepší a opravdu kvalitní kartáče na vlasy jsou s přírodními štětinami. Jejich velkou výhodou je, že vlasy nepoškozují, ale šetrně a účinně je rozčesávají a pečují o ně. Jsou to hlavně kartáče na vlasy s kančími štětinami nebo ty ze dřeva.

Kartáče a hřebeny na vlasy podle materiálu, tvaru a funkce

 • Dřevěné kartáče na vlasy: Šetrně rozčesávají, zabraňují vzniku statické elektřiny ve vlasech a jejich poletování, a navíc jsou z přírodních materiálů.
 • Kartáče s kančími štětinami: Ochrání vlasy před vlhkostí a brání jejich krepatění, dodávají vlasům lesk a hebkost, prokrvují pokožku.
 • Kulaté kartáče na vlasy: Snadno s nimi vytvoříte měkké i dlouhé vlny. Čím kratší vlasy, tím menší průměr kartáče potřebujete.
 • Ploché kartáče na vlasy: Menší ploché kartáče na vlasy využijete na příležitostné rozčesávání během dne. Velký plochý kartáč je vhodnější na důkladné rozčesání.
 • Žehlicí kartáče na vlasy (nebo také elektrické kartáče na vlasy): Kartáč a žehlička na vlasy v jednom pro efektivní vlasovou péči a vlasový styling. Najdete mezi nimi ionizační kartáče na vlasy, které brání vysychání vlasů a jejich elektrizování.
 • Kartáč na mokré vlasy: Na rozčesání mokrých vlasů se hodí ideálně široký plastový kartáč na vlasy.

U nás najdete ty nejlepší kartáče na vlasy a nejkvalitnější hřebeny, které vám perfektně padnou do ruky. Tupírovací i uhlazovací, fénovací i žehlicí, na vlnité i rovné vlasy, keramické, dřevěné i oblíbené plastové kartáče Tangle Teezer! Tak který bude ten váš?

Stále si nevíte rady s výběrem? Přečtěte si náš článek Jak vybrat kartáč na vlasy!