Houbigant Quelques Fleurs Royaleparfémovaná voda pro ženy

4×
Houbigant Quelques Fleurs Royale parfémovaná voda pro ženy
Houbigant Quelques Fleurs Royale parfémovaná voda pro ženy
3 520

Ušetříte 54%
100 ml
1 625

Kód: HBG0108 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Houbigant Quelques Fleurs Royale
Složení

Quelques Fleurs Royale je květinová vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Houbigant, která je unikátní mimo jiné tím, že její úctyhodná historie prochází čtyřmi staletími (založena roku 1775). Za dobu své existence přinesla značka Houbigant takové množství převratných objevů na poli vytváření parfémů, že lze bez nadsázky říci, že bez tohoto parfumerského domu by moderní parfumérství, jak ho známe, neexistovalo. Parfémovaná voda Houbigant Quelques Fleurs Royale, unikátní kytice v naprosto výjimečné kompozici, patří k pravým klenotům světového parfumérství.

Hojností oplývající parfémovaná voda Quelques Fleurs Royale byla vytvořena na počest mistra parfumérského umění a zakladatele značky Houbigant Jean-Françoise Houbiganta a jako oslava vůně, navržené na začátku 19. století pro princeznu Adelaide d’Orleans. Název upozorňuje na tento významný historický odkaz a vonná kompozice Houbigant Quelques Fleurs Royale na jeho počest pracuje s hlavními vonnými notami původního parfému. V rámci následování slovutného odkazu rodu Houbigantů je Quelques Fleurs Royale, jak uvádí zástupci značky, ryzí květinovou kyticí, ale nechybí jí doplnění o inovativní a živoucí originalitu.

Vonná kompozice Houbigant Quelques Fleurs Royale se v hlavě otevírá akordy sicilského bergamotu a grapefruitu. V srdci zavoní med, indická tuberóza, marocká růže a egyptský jasmín a základ sestává z tónů santalového dřeva, jantaru, kořenu kosatce a světlého pižma. Celkové aroma, propojující bílé květinové, medové, pudrovité, dřevité a citrusové stránky, je luxusní, nádherné a s ničím nesrovnatelné. Nesmírně dlouho trvající intenzivní vůni parfémované vody Quelques Fleurs Royale, ze které přímo příští úchvatná hojnost, nechybí jiskřivá svěžest, lehká sladkost, elegance, ani smyslnost. Houbigant Quelques Fleurs Royale je nejen dle názvu a historického odkazu vskutku královskou parfémovanou vodou…

Houbigant Quelques Fleurs Royale se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Tato parfémovaná voda osloví zejména ženy, které mají rády originální bohaté květinové vůně, zejména ty s bílými květinami a medem v hlavní roli.  Ocení ji samozřejmě také dámy, které hledají skutečně špičkově kvalitní parfém, jehož výjimečnost staví na slovutném historickém odkazu. Svou nositelku vůně Quelques Fleurs Royale zahalí do luxusního aroma, dodá jí atraktivní pocit výjimečnosti a spolehlivě zajistí obdivnou pozornost okolí. 

Kromě úchvatné vůně zaujme Houbigant Quelques Fleurs Royale také svým balením. Originální a skutečně nádherný mléčně růžově zabarvený designový flakon doplňuje luxusní světle modrá krabička se zlatavými ozdobnými motivy. Vyzkoušejte parfém od značky s nebývale dlouhou a významnou historií a zamilujte se do unikátní, bohaté a královsky luxusní vůně, inspirované parfémem vytvořeným před dvěma stoletími pro skutečnou princeznu.

Houbigant Quelques Fleurs Royale – luxusní kytice v unikátním medovo-citrusovo-dřevitém objetí, oslavující slovutnou historii výjimečné parfumérské značky.

Složení

Hlava
černý rybíz, grep
Srdce
růže, včelí vosk, fialka, jasmín, tuberóza
Základ
cedrové dřevo, pižmo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Houbigant

Niche parfémy Houbigant jsou skutečným skvostem na trhu. Houbigant je totiž nejstarší parfémový dvůr, který byl založen ve Francii již v roce 1775. Historie této značky je velice bohatá a v průběhu staletí se parfémy Houbigant staly na panovnických dvorech Evropy velmi oblíbené. Legendární květinový parfém Houbigant Quelques Fleurs je považován za světového průkopníka parfémů.
Pokud hledáte opravdový luxus a chtěli byste pro sebe nebo pro své blízké pořídit něco výjimečného, potom jsou právě parfémy Houbigant jasnou volbou. Tyto excelentní bohaté vůně jsou vytvářeny v souladu s tradičním francouzským parfémářstvím. Aroma parfémů Houbigant je velice elegantní, přitažlivé a dokáže udělat velký dojem na okolí. Vsaďte na skutečnou kvalitu a nechejte se unášet okouzlující vůní francouzských niche parfémů Houbigant!

Recenze Houbigant Quelques Fleurs Royale