Houbigant Quelques Fleurs l'Originalparfémovaná voda pro ženy

3×
Houbigant Quelques Fleurs l'Original parfémovaná voda pro ženy
Houbigant Quelques Fleurs l'Original parfémovaná voda pro ženy
100 ml
3 280

Kód: HBG0126 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Houbigant Quelques Fleurs l'Original
Složení

Poznejte vůni, která v historii parfémářství patří k prvním s abstraktní květinovou kompozicí. Parfémovaná voda Houbigant Quelques Fleurs l'Original se nesnaží kopírovat přírodu. Je to klasická, nadčasová vůně stojící mimo módní trendy a je dokonale nadčasová.

  • květinová vůně se zelenými a pudrovými tóny
  • čisté a uhlazené vyznění
  • elegantní a šik v typickém francouzském stylu

Složení vůně
Jako první po přivonění ucítíte spojení aromatického galbana se sladce svěžími tóny bergamotu a citronu. Chvíli nato se rozvoní celý květinový pugét. Rozpoznáte v něm opojný jasmín a tuberózu, jedinečnou konvalinku, smyslnou růži, exotický ylang ylang, netradiční karafiát, pomerančový květ či jemnou fialku. Dlouhé doznívání se nese na tónech dřeva se sladkou fazolí tonka, čistým pižmem a také kosatcem.

Příběh vůně
Vůni Quelques Fleurs l'Original vytvořil v roce 1912 talentovaný parfémář Robert Bienaimé. Díky jeho odvážnému přístupu vznikla novátorská vůně, která sice voní květinově, ale nepřipomíná žádný reálný květ. Kompozice obsahuje několik stovek aromatických komponentů a dodnes se vyrábí ve francouzském Grasse, kolébce moderní evropské parfumerie. 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zemité tóny, květ pomerančovníku, bergamot, citrusy, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, šeřík, fialka, konvalinka, kořen kosatce, jasmín, otočník, tuberóza, karafiát, orchidej
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cibetka, tonka fazole, med, pižmo, vanilka, santalové dřevo, lišejník
Druh vůně
květinová

O značce Houbigant

p>Niche parfémy Houbigant jsou skutečným skvostem na trhu. Houbigant je totiž nejstarší parfémový dvůr, který byl založen ve Francii již v roce 1775. Historie této značky je velice bohatá a v průběhu staletí se parfémy Houbigant staly na panovnických dvorech Evropy velmi oblíbené. Legendární květinový parfém Houbigant Quelques Fleurs je považován za světového průkopníka parfémů.
Pokud hledáte opravdový luxus a chtěli byste pro sebe nebo pro své blízké pořídit něco výjimečného, potom jsou právě parfémy Houbigant jasnou volbou. Tyto excelentní bohaté vůně jsou vytvářeny v souladu s tradičním francouzským parfémářstvím. Aroma parfémů Houbigant je velice elegantní, přitažlivé a dokáže udělat velký dojem na okolí. Vsaďte na skutečnou kvalitu a nechejte se unášet okouzlující vůní francouzských niche parfémů Houbigant!

Recenze Houbigant Quelques Fleurs l'Original3