Současné trendy bytových vůní

Stejně, jako jsme zvyklí střídat své parfémy podle ročních období, nálady nebo momentálního zalíbení, můžeme měnit aroma svého domova. Správně zvolenou bytovou vůní dosáhneme nejen útulné atmosféry ale i čistého ovzduší. 

Svíčka ZDARMA
Objevte nejnovější trendy bytových vůní. Nyní se svíčkou zdarma k nákupu nad 500 Kč. Na výběr v košíku ze dvou variant.

Trend 1: Vosky z přírody

Pro příjemný vonný požitek, navíc bez rizika zhoršení kvality vzduchu, volte svíčky vyrobené z přírodních vosků. Sójové svíčky tvoří až o 90 % méně sazí než ty parafínové. Milovníci intenzivních vůní nebudou chtít opustit svůj dům, pokud si do něj pořídí svíčku z kokosového vosku. Tento přírodní materiál je schopen uchovávat velké množství vůně a jeho aroma je cítit ještě dlouho po zhasnutí.
 
Pokud vám opravdu záleží na čistotě vašeho příbytku, včelí vosky by neměly uniknout vaší pozornosti. Neprodukují totiž téměř žádný kouř, naopak mají schopnost své okolí čistit.

Trend 2: Druhý život pro obaly

Díky kvalitnímu zpracování a originálnímu vzhledu jsou obaly svíček jako stvořené pro další využití v domácnosti. Stačí vložit celou sklenici se zbytky nedohořelého vosku na pár hodin do mrazáku. Poté se voskového rezidua a úchytu knotu snadno zbavíte pomocí nože.
 
Ze sklenic se mohou stát skvělí pomocníci v organizaci vašeho make-upu a líčících štětců. Dobře poslouží jako květináče pro malé kaktusy a bylinky. Své uplatnění najdou také v kuchyni. Uložte do nich drobné sladkosti, ořechy nebo v nich servírujte osvěžující drinky.

Trend 3: Očista domova

Naprostým hitem posledních sezon jsou katalytické lampy. Jejich hořák zapálíte jen na dobu nezbytnou k jeho zahřátí a po pár minutách sfouknete. Při následné katalytické reakci dochází k uvolňování molekul, které neutralizují nežádoucí bakterie a pachy.
 
Váš domov bude nejen provoněný ale i zdravější. Čisticí vlastnosti lampy ocení především alergici, majitelé domácích mazlíčků nebo vášniví kuchaři. Katalytická lampa bude zároveň krásným klenotem na poličce.

Trend 4: Osvěžení a vůně v jednom

Moderním řešením pro čerstvý vzduch jsou ultrazvukové difuzéry. Rovnoměrně osvěží váš pokoj jemnou vodní párou a díky esenciálním olejům navodí příjemnou atmosféru. Navíc jde o designový doplněk vhodný do každého interiéru.
 
Nejnovější sonické difuzéry dokáží také pozitivně stimulovat vaše smysly pomocí terapie tlumeným světlem.
Filtr
Cenové rozpětí

Druh bytové vůně
Dárky a akce
Hodnocení
  •   394
  •   97
  •   54
  •   16
  •   23
Nejprodávanější