Histoires De Parfums Vert Pivoine parfémovaná voda pro ženy

Histoires De Parfums Vert Pivoine parfémovaná voda pro ženy
Histoires De Parfums Vert Pivoine parfémovaná voda pro ženy
60 ml

Kód: HIS2854 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Histoires De Parfums Vert Pivoine
Složení

Vert Pivoine je svěží květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Svěží a oživující parfémovaná voda Vert Pivoine je inspirována pivoňkou, považovanou v Číně za královnu květin.

Druhé vydání řady vůní úchvatné kolekce od Histoires De Parfums vypráví příběhy založené na rostlinách či květinách velmi osobním způsobem. Pivoňka, čínská královna květin, vyjadřuje eleganci a hojnost. Její barvitost, oblé tvary a nádherně svěží květinová vůně jsou pravou ódou na ženskost. Gerald Ghislain vytvořil vůni, která nádherně zachycuje bezstarostnost a mladistvost květiny, symbolizující bezvýhradnou lásku. Slovo „vert“ v názvu značí zelenou barvu, která je spojením žluté a modré, střední barvou mezi teplem a chladem, barvou uklidňující, povzbuzující a veskrze lidskou. Taková je i parfémovaná voda Histoires De Parfums Vert Pivoine, osvěžující, povzbuzující a elegantní óda na ženskost.

Vonná kompozice parfémované vody Vert Pivoine se v hlavě otevírá akordy pivoňky, růže a lístků břečťanu. V srdci zavoní opět pivoňka, provázená znovu růží, gardénií, mimózou a červenými bobulemi. Základ, ve kterém se opět setkáváme s pivoňkou, jejíž vysoce ženská vůně se svěže prolíná celou kompozicí, sestává dále z tónů pižma a santalového a cedrového dřeva. Celkové aroma spojuje dominantní květinové stránky, kterým společně s pivoňkou kraluje růže, se svěžími, dřevitými a zelenými aspekty. Vysoce ženská a nesmírně svěží vůně Histoires De Parfums Vert Pivoine povzbudí a navždy si získá vaše srdce.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda Vert Pivoine vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums Vert Pivoine ocení zejména ženy, které mají rády svěží květinové vůně, zejména ty s výraznou pivoňkovou stránkou. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums Vert Pivoine se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do velmi svěžího a současně elegantního aroma a podtrhne její ženskost. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda Vert Pivoine potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou bílou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do svěží ódy na elegantní a ženskou vůni pivoňky.

Histoires De Parfums Vert Pivoine  - svěží, povzbuzující, elegantní a vysoce ženská óda na čínskou královnu květin.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pivoňka, růže, břečťan
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gardénie, pivoňka, růže, červené bobule, mimóza
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pivoňka, pižmo, cedr
Druh vůně
květinová

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Vert Pivoine