Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale parfémovaná voda pro ženy

1×
Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale parfémovaná voda pro ženy
Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale parfémovaná voda pro ženy
120 ml

Kód: HIS2849 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale
Složení

Tubereuse 3 Animale je květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Okouzlující půvabná parfémovaná voda Tubereuse 3 Animale je ódou na unikátní tuberózu, kterou zasazuje do nápadité kompozice s tabákem a slaměnkou.

V knihovně vůní od Histoires De Parfums patří Tubereuse 3 Animale do trilogie Tuberose, spojující tři různé interpretace tuberózy, květiny symbolizující touhu a zakázaná potěšení. Tuberóza byla objevena v Mexiku před tisícem let. Dnes je pěstěna v jižní Indii, kde se používá k uctívání bohů, pro různé ceremonie a samozřejmě k výrobě parfémů. Parfémy vystavěné na vůni tuberózy patří mezi ty nejvýraznější, tato květina vydává nejprve svěží zelenou vůni, která se postupně mění v sladkou a opojnou a rozvine se do finálního divokého omamného aroma vyzařujícího vášeň a povzbuzujícího smyslnost.

U třetí z trilogie vůní, parfémované vody Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale, pojal Gerald Ghislain tuberózu jako mystickou květinu rituálů a magie, provokující smysly. Inspiraci pro Tubereuse 3 Animale popisují tvůrci následujícím způsobem: „Její medový nektar je pravou pozvánkou ke svodu. Jak byste se mohli necítit okouzleni, když čelíte této směsi světlého tabáku a slaměnky?“ V parfémované vodě Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale zasadil Gerald Ghislain tuberózu do květinově-tabákové kompozice s až živočišně smyslnými aspekty (odtud slovo „animale“ v názvu), osvěžené citrusovými stránkami. Parfémovaná voda Tubereuse 3 Animale opájí a svádí…

Vonná kompozice parfémované vody Tubereuse 3 Animale se v hlavě otevírá akordy tuberózy, tropického citrusového ovoce kumquat a neroli. V srdci zavoní společně s tuberózou švestka a tráva, spočívající na nektar evokujícím základu sestávajícím opět z tuberózy, jejíž neodolatelná vůně se prolíná celou kompozicí, a z tónů tabáku, slaměnky a světlých dřev. Celkové aroma kouzelně spojuje tuberózu se sladkými a bílými květinovými stránkami a úchvatnými doteky tabáku a bylin. Dokonale vyladěná vůně Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale si vás navždy získá svým svůdným kouzlem.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda Tubereuse 3 Animale vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale ocení zejména ženy, které mají rády nápadité květinové vůně, zejména ty představující výraznou tuberózu, provázenou atraktivními notami tabáku a slaměnky. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do kouzelného a až animálně svůdného aroma a podpoří její atraktivně žensky dráždivou stránku. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda Tubereuse 3 Animale potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou tmavou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do naprosto okouzlující ódy na svůdně dráždivou tuberózu.

Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale  - neodolatelně podmanivá óda na tuberózu v nápadité a smyslné květinovo-tabákové kompozici.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
tuberóza, neroli, kumquat
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, švestka, tráva
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tuberóza, slaměnka, dřevité tóny, tabák
Druh vůně
květinová

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Tubereuse 3 Animale1