Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale

parfémovaná voda pro ženy 60 ml

Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale parfémovaná voda pro ženy 60 ml
60 ml

Kód: HIS2865 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale
60 ml

Popis parfému Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale

Tubereuse 2 Virginale je orientální květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Romantická, smyslná a hluboká parfémovaná voda Tubereuse 2 Virginale je ódou na unikátní tuberózu, kterou zasazuje do úchvatné orientální květinovo-ovocné kompozice.

V knihovně vůní od Histoires De Parfums patří Tubereuse 2 Virginale do trilogie Tuberose, spojující tři různé interpretace tuberózy, květiny symbolizující touhu a zakázaná potěšení. Tuberóza byla objevena v Mexiku před tisícem let. Dnes je pěstěna v jižní Indii, kde se používá k uctívání bohů, pro různé ceremonie a samozřejmě k výrobě parfémů. Parfémy vystavěné na vůni tuberózy patří mezi ty nejvýraznější, tato květina vydává nejprve svěží zelenou vůni, která se postupně mění v sladkou a opojnou a rozvine se do finálního divokého omamného aroma vyzařujícího vášeň a povzbuzujícího smyslnost.

U druhé z trilogie vůní, parfémované vody Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale, pojal Gerald Ghislain tuberózu jako „pravou vládkyni noci“, avšak současně romanticky nevinnou (odtud slovo „virginale“ v názvu, značící nedotčenost). Symboliku za inspirací pro vznik Tubereuse 2 Virginale popisují tvůrci následujícím způsobem: „V renesančním období měly mladé ženy naprosto zakázáno vstupovat do zahrad z jednoho jediného důvodu: kvůli ohromující erotické moci tuberózy…“ V parfémované vodě Histoires De Parfums Tubereuse 2 zasadil Gerald Ghislain tuberózu do kompozice, ve které jí ovocné tóny dodávají jiskrnou stránku, hojné květinové aspekty podtrhují její ženskost a orientální základ doplňuje hloubku.  Jistým způsobem sladká a současně až živočišně smyslná, parfémovaná voda Tubereuse 2 Virginale harmonicky spojuje zdánlivě nespojitelné.

Vonná kompozice parfémované vody Tubereuse 2 Virginale se v hlavě otevírá dokonalou harmonií akordů třešně, mandarinky a tuberózy. V srdci zavoní bohatý pugét z bílých květů, ve kterém tuberózu doprovází tahitská gardénie (tiara), jasmín a plumérie. Orientální základ, ve kterém se opět setkáváme s tuberózou, jejíž smyslná vůně se prolíná celou kompozicí, sestává dále z pačuli, vanilky a tónů světlých dřev. Celkové aroma nápaditě spojuje dominantní stránku bílých květin, kterým samozřejmě dominuje tuberóza, s ovocnými, sladkými a smyslnými aspekty. Dokonale vyladěná vůně Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale je lehce sladká, smyslná a naprosto nezapomenutelná.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda Tubereuse 2 Virginale vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale ocení zejména ženy, které mají rády orientální květinové vůně, zejména ty s tuberózou v hlavní roli. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do současně romantického a smyslného aroma a podtrhne její ženskost. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda Tubereuse 2 Virginale potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou tmavou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do sladké a smyslné ódy na vášnivou a omamnou tuberózu.

Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale  - sladká a svůdná óda na tuberózu v nápadité orientálně květinové kompozici.

Složení

Hlava
mandarinka, třešeň, tuberóza
Srdce
jasmín, lilie, plumérie, tuberóza
Základ
dřevité tóny, pačuli, tuberóza, vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Tubereuse 2 Virginale

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!