Histoires De Parfums Edition Rare Veni

parfémovaná voda unisex 60 ml

1×
Histoires De Parfums Edition Rare Veni parfémovaná voda unisex 60 ml
Histoires De Parfums Edition Rare Veni parfémovaná voda unisex 60 ml
60 ml

Kód: HIS2884 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Histoires De Parfums Edition Rare Veni
60 ml

Popis parfému Histoires De Parfums Edition Rare Veni

Parfémovaná voda Histoires De Parfums Edition Rare Veni vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti.

  • kořenitá vůně
  • unisex vůně – pro muže i pro ženy
  • na večerní nošení a speciální příležitosti

Složení

Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Edition Rare Veni

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem