Histoires De Parfums Edition Rare Petroleum

parfémovaná voda unisex 60 ml

Histoires De Parfums Edition Rare Petroleum parfémovaná voda unisex 60 ml
60 ml

Kód: HIS2860 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Histoires De Parfums Edition Rare Petroleum
60 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Histoires De Parfums Edition Rare Petroleum

Petroleum je aromatická vůně pro ženy a muže s výraznými akordy dřeva oud, kůže a civetonu. Patří do exkluzivní kolekce Edition Rare francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums, která staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Parfémovaná voda Petroleum představuje naprosto luxusní a smyslné pojetí dřeva oud ve vůni inspirované petrolejem, jakožto symbolem bohatství a prosperity.

Jedna z ústředních vonných komponent parfémované vody Histoires De Parfums Petroleum, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, se v Histoires De Parfums Petroleum objevuje ve spojení s akordy, které evokují petrolej, zázračný dar z hlubin země, bohatou, temnou a záhadnou esenci, kdysi nazývanou „černé zlato“ (a dnes také ropa či nafta).

Vonná kompozice parfémované vody Histoires De Parfums Petroleum se v hlavě otevírá akordy dřeva oud, bergamotu a aldehydů. V srdci zavoní jantar a růže a základ sestává z tónů pižma, pačuli, kůže a civetonu (syntetická vonná molekula, z etických důvodů nahrazující dříve v parfumérství používaný sekret žláz cibetek, velmi zajímavých malých šelem). S transformující a redefinující virtuozitou, na kterou jsme u tvůrce, Geralda Ghislaina, zvyklí, celkové aroma Petroleum spojuje živočišně smyslné, pižmové, jantarové a kožené stránky se dřevem oud, které nádherně nenuceně prostupuje celou kompozicí. Histoires De Parfums Petroleum je, jak sami tvůrci uvádí, „lektvar, vzácný elixír, který vás přivede do extáze a čisté euforie“.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda Petroleum vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums Petroleum si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi velmi originální vůně s výrazným akordem dřeva oud. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums Petroleum se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele vždy zahalí do unikátního aroma plného luxusní smyslnosti a pomůže mu spolehlivě vystoupit z davu. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda Petroleum potěší kromě své vůně také krásným designovým flakonem originálního tvaru doplněným elegantní stříbrnou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do vůně vyjadřující touhu a vášeň.

Histoires De Parfums Petroleum  -  luxusně smyslná vůně dřeva oud, kůže a animálních akordů v kompozici inspirované „černým zlatem“.

Složení

Hlava
agarové dřevo, aldehydy, bergamot
Srdce
ambra, růže
Základ
cibetka, kůže, pačuli, pižmo
Druh vůně
aromatická

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Edition Rare Petroleum

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!