Histoires De Parfums Blanc Violette parfémovaná voda pro ženy

1×
Histoires De Parfums Blanc Violette parfémovaná voda pro ženy
Histoires De Parfums Blanc Violette parfémovaná voda pro ženy
120 ml

Kód: HIS2838 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Histoires De Parfums Blanc Violette
Složení

Blanc Violette je květinová pudrovitá vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Něžná a sofistikovaná parfémovaná voda Blanc Violette je inspirována delikátní fialkou, kterou zasazuje do úchvatné pudrovité kompozice plné laskavosti a současně smyslnosti.

Druhé vydání řady vůní úchvatné kolekce od Histoires De Parfums vypráví příběhy založené na rostlinách či květinách velmi osobním způsobem. Fialka z Parmy či Toulouse se vyznačuje úchvatnou subtilností, diskrétně se rozvíjí a odhaluje své prachové květinové srdce v celé své jemnosti a křehkosti. Gerald Ghislain vytvořil vůni, která je přímo delikátní alchymií zanechávající rozkošný otisk. Parfémovaná voda Histoires De Parfums Blanc Violette je delikátní a čistá, nevinná a neposkvrněná, proto v názvu nalezneme slovo „blanc“, značící bělost.

Vonná kompozice parfémované vody Blanc Violette se v hlavě otevírá akordy kosatce, bergamotu a fialky. V srdci zavoní opět fialka, provázená ylang-ylang a anýzem. Základ, ve kterém se opět setkáváme s fialkou, jejíž vůně se delikátně prolíná celou kompozicí, sestává dále z tónů pižma, santalového dřeva, vanilky, originální rýže a pudrovitých not. Celkové aroma s alchymistickou magií spojuje dominantní pudrovité a květinové stránky s dřevitými, pižmovými a citrusovými aspekty.  Něžná, vysoce ženská vůně Histoires De Parfums Blanc Violette je naprosto kouzelná a nezapomenutelná.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda Blanc Violette vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums Blanc Violette ocení zejména ženy, které mají rády květinové pudrovité vůně, zejména ty s výraznou fialkovou stránkou. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums Blanc Violette se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do delikátního sofistikovaného aroma a podtrhne její něžnou ženskost. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda Blanc Violette potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou bílou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do delikátní ódy na něžnou čistou fialku.

Histoires De Parfums Blanc Violette  - něžná, delikátní a sofistikovaná óda na fialku v nádherné pudrovité kompozici.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
fialka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, anýz, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pižmo, fialka, vanilka, rýže
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums Blanc Violette1