Histoires De Parfums 1899 Hemingway parfémovaná voda unisex

1×
Histoires De Parfums 1899 Hemingway parfémovaná voda unisex
Histoires De Parfums 1899 Hemingway parfémovaná voda unisex
120 ml

Kód: HIS2846 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód notino15 a získáte 15% slevu na váš oblíbený parfém. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Histoires De Parfums 1899 Hemingway
Složení

1899 Hemingway je orientální kořenitá vůně pro ženy a muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či symbolicky významných let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Unikátní, fantazii a aktivitu probouzející parfémovaná voda 1899 Hemingway je inspirována příběhem proslulého amerického spisovatele Ernesta Hemingwaye.

První vydání řady vůní úchvatné kolekce od Histoires De Parfums je inspirováno slavnými osobnostmi, které výrazně ovlivnily svou generaci. Název parfému je vždy rokem jejich narození. V roce 1899 přišel v Illinois ve Spojených státech na svět Ernest Miller Hemingway, budoucí nesmírně slavný spisovatel, považovaný za čelního představitele tzv. ztracené generace. Inspirovaná spisovatelem s unikátním stylem, intelektuálem, aktivistou a dobrodruhem, který vždy nekompromisně hledal svou vlastní cestu, parfémovaná voda 1899 Hemingway je poctou muži plnému vášně a života. Podobně jako nesmrtelná Hemingwayova díla, i vůně vytvořená Geraldem Ghislainem povzbuzuje představivost a vyzývá k aktivitě.

Vonná kompozice parfémované vody 1899 Hemingway se v hlavě otevírá akordy italského bergamotu, jalovce a černého pepře. V srdci zavoní květy pomerančovníku, kosatec a skořice a základ sestává z tónů vanilky, vetiveru a jantaru. Celkové aroma poutavě spojuje svěže kořenité, aromatické a dřevité stránky s pudrovitými aspekty a úchvatnými doteky vanilky a skořice. Exotika se potkává s povědomostí ve vůni evokující tropický žár ochlazený sklenicí skotské. Parfémovaná voda Histoires De Parfums 1899 Hemingway je stejně unikátní a nezapomenutelná jako muž, který ji inspiroval, úchvatný zakladatel nového žánru Ernest Hemingway.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda 1899 Hemingway vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums 1899 Hemingway ocení zejména ženy a muži, kteří mají rádi orientální kořenité vůně, zejména ty s aromatickými a dřevitými stránkami. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums 1899 Hemingway se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svého nositele vždy zahalí do inspirativního unikátního aroma a povzbudí představivost i touhu konat. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda 1899 Hemingway potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou bílou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do vůně oslavující tvořivost, vášeň a hledání vlastní cesty.

Histoires De Parfums 1899 Hemingway  -  unikátní vůně plná života, inspirovaná nesmrtelným Ernestem Hemingwayem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pepř, bergamot, jalovec
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, květ pomerančovníku
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, vanilka, vetiver
Druh vůně
orientální, kořenitá

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums 1899 Hemingway1