Histoires De Parfums 1826 parfémovaná voda pro ženy

Histoires De Parfums 1826 parfémovaná voda pro ženy
Histoires De Parfums 1826 parfémovaná voda pro ženy
15 ml

Kód: HIS2972 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Histoires De Parfums 1826
Složení

1826 je orientální vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či mýtických let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Smyslná, vysoce ženská, ušlechtilá a delikátní parfémovaná voda 1826 je inspirována příběhem poslední francouzské císařovny Evženie z Montija.

První vydání řady vůní úchvatné kolekce od Histoires De Parfums je inspirováno slavnými osobnostmi, které výrazně ovlivnily svou generaci. Název parfému je vždy rokem jejich narození. V roce 1826 přišla ve španělské Granadě na svět Evženie z Montijo (Maria Eugenia Ignacia Augustina Palafox y Kirkpatrick), budoucí manželka Napoleona III., a tedy císařovna Francouzů. Půvabná Evženie se stala inspirací pro parfém plný jasu. Gérald Ghislain do vůně Histoires De Parfums 1826 vtělil její jiskřivou krásu, svůdnost a temperamentní eleganci, kterou tak okouzlila prvního prezidenta a později císaře Francie.

Parfémovaná voda Histoires De Parfums 1826 přináší jantarovou smyslnost nesenou mocí bílých květů a pačuli, jejíž nezapomenutelnou vonnou stopu císařovna Evženie nesmírně milovala. Vonná kompozice 1826 se v hlavě otevírá akordy bergamotu a mandarinky. V srdci zavoní již zmíněné bílé květy společně s fialkou, zázvorem a skořicí. Základ sestává z dřevitých not ve spojení s tóny kadidla, vanilky, pižma a samozřejmě pačuli a jantaru. Celkové aroma, stejně smyslné, vnadné a současně něžné jako úchvatná žena, která vznik vůně 1826 inspirovala, spojuje výraznou pačuli s hřejivě kořenitými, balzámovými, květinovými a citrusovými stránkami.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda 1826 vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums 1826 ocení zejména ženy, které mají rády vysoce ženské a smyslné vůně, zejména ty spojující aroma pačuli s bílými květy, špetkou koření a kouzelně orientálním kadidlem. Vyzkoušet by ji měly také dámy, které dokáží u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums 1826 se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Svou nositelku vždy zahalí do současně smyslného a elegantního aroma, dodá jí pocit vznešenosti a podtrhne její ženskost. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda 1826 potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou bílou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do vůně hodné pravé císařovny.

Histoires De Parfums 1826  - vysoce ženská, smyslná a současně ušlechtilá vůně inspirovaná poslední císařovnou Francie.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zázvor, fialka, bílé květiny, skořice
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, kadidlo, pižmo, vanilka, ambra, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums 1826