Histoires De Parfums 1740 parfémovaná voda pro muže

Histoires De Parfums 1740 parfémovaná voda pro muže
Histoires De Parfums 1740 parfémovaná voda pro muže
120 ml

Kód: HIS2844 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Histoires De Parfums 1740
Složení

1740 je dřevitá chyprová vůně pro muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů Histoires De Parfums. Tato značka staví na tradičním francouzském parfumérském know-how, s důrazem na luxus, vznešenost a kreativitu. Řada parfémů, vytvořená renomovaným návrhářem vůní Geraldem Ghislainem, přivádí vůněmi k životu příběhy slavných postav, surovin či mýtických let tak, jako jsou knihy psány emocemi. Záhadná, lehce temná parfémovaná voda 1740 je inspirována příběhem slavného francouzského šlechtice a volnomyšlenkářského spisovatele Markýze de Sade.

První vydání řady vůní úchvatné kolekce od Histoires De Parfums je inspirováno slavnými osobnostmi, které výrazně ovlivnily svou generaci. Název parfému je vždy rokem jejich narození. V roce 1740 přišel v Paříži na svět Donatien Alphonse François, markýz de Sade, budoucí autor velmi nekonvenční literatury, kterého jeho prostopášnost a nevázanost mnohokrát přivedla až za mříže a z jehož jména byl později odvozen pojem sadismus. Vskutku nekonvenčním a nesmírně kontroverzním mužem inspirovaná parfémovaná voda 1740 je velmi odvážná a Markýze de Sade by bezpochyby ocenil její kořenitě dřevitou vůni vyzývající k potěšení.

Vonná kompozice parfémované vody Histoires De Parfums 1740 se v hlavě otevírá akordy bergamotu a pelyňku. V srdci zavoní pačuli, koriandr a kardamom a základ sestává z tónů viržinského cedrového dřeva, elemiové pryskyřice, francouzského labdana, kůže, břízy, vanilky a slaměnky.  Celkové aroma vzrušujícím a smělým způsobem spojuje kožené, hřejivě kořenité a balzámové stránky s bylinnými a aromatickými aspekty. Originální doteky pelyňku (artemisia či také davana sensualis) ve spojení s bergamotem a doplněné o objetí nasládlé a lehce temné pačuli a věčné květiny vyzývají k nevázanému potěšení. Parfémovaná voda 1740 je stejně smělá a troufalá a atraktivně temná a záhadná jako nezapomenutelný prostopášník Markýze de Sade.

Stejně jako všechny vůně Histoires De Parfums i parfémovaná voda 1740 vznikla za dodržování těch nejvyšších standardů kvality a vyznačuje se stejnou mírou temperamentu jako její tvůrce, požitkářský zapálený milovník parfumérství Gérald Ghislain. Histoires De Parfums 1740 ocení zejména muži, kteří mají rádi odvážné dřevité chyprové vůně, zejména ty, kterým nechybí kořenité stránky a atraktivní nota kůže. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže u parfémů ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inspirativnosti.

Histoires De Parfums 1740 se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ale přirozeně vynikne při zvláštních večerních příležitostech. Svého nositele vždy zahalí do odvážného, atraktivně lehce temně záhadného aroma a podtrhne jeho mužnou svůdnost. Nesmírně vysoké standardy kvality se u Histoires De Parfums týkají i balení, a tak parfémovaná voda 1740 potěší kromě své vůně také jemně působícím designovým flakonem doplněným elegantně jednoduchou bílou krabičkou. Vyzkoušejte parfémovanou vodu od luxusní značky vedené jediným pravidlem – inspirací – a zamilujte se do odvážné vůně vyzívající k potěšení.

Histoires De Parfums 1740  - lehce temná, záhadná, odvážná a vysoce svůdná vůně inspirovaná nejslavnějším prostopášníkem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pelyněk, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kardamom, koriandr, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
bříza, slaměnka, kůže, cedr, vanilka, labdanum, elemi
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Histoires De Parfums

Parfémy Histoires De Parfums svým aroma připomínají významné historické události a postavy, které se nesmazatelně zapsaly do světových dějin. Díky tomuto velice originálnímu nápadu si tak můžete přičichnout např. k atmosféře roku 1889, kdy byl v Paříži otevřen legendární kabaret Moulin Rouge, nebo k revolučnímu roku 1969, který v sobě ukrývá pravou atmosféru hippies.

Za jedinečným nápadem navždy zaznamenat historické události pomocí vůní, stojí mimořádně nadaný a kreativní francouzský návrhář Gérald Ghislain, který je skutečným milovníkem parfémářského oboru. Unikátní parfémy Histoires De Parfums patří do skupiny tzv. niche parfémů a jsou navrhovány v souladu s francouzskou parfémářskou tradicí. Jejich luxusní a vznešené aroma vás naprosto okouzlí!

K výrobě parfémů Histoires De Parfums jsou používány jen ty nejušlechtilejší suroviny a velkou předností je jejich mimořádně dlouhá výdrž. Originální parfémy Histoires De Parfums jsou jako stvořené pro skutečné milovníky vůní, kteří si potrpí na skutečnou kvalitu a vytříbenost.

Recenze Histoires De Parfums 1740