Hermès Eau Claire des Merveillestoaletní voda pro ženy

1×
Hermès Eau Claire des Merveilles toaletní voda pro ženy 50 ml
Hermès Eau Claire des Merveilles toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: HER0019 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Hermès Eau Claire des Merveilles
Složení

Dámský parfém Hermes Eau Claire des Merveilles je jako magický nápoj lásky, který je možné dopřávat si podle libosti. Vůně je určená pro moderní, sebevědomé a vášnivé ženy, které chtějí být středem pozornosti a rády manipulují s myslí druhých.

Hlavu vůně Eau Claire des Merveilles tvoří úchvatné květinové tóny, které prostupují až do samotného srdce parfému. Zde se směle ukrývá aroma svůdné ambry. Zajímavou tečku na závěr vytváří podmanivé a hřejivé akordy dřeva, které protikladně doplňuje vzrušující sladká vanilka. Tento kouzelný dámský parfém od Hermes se hodí k nošení po celý den i na romantickou schůzku.

Ponořte se do kouzelného lektvaru smyslnosti a očarujte své okolí s nezaměnitelnou vůní Hermes Eau Claire des Merveilles!

Složení

Složení
ambra, květinové tóny, vanilka, dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Hermès

Francouzská značka Hermès, založená ve třicátých letech 19. století Thierrym Hermèsem, původně vyráběla koňská sedla, postroje a další jezdecké potřeby. Později však začala nabízet i jiné kožené produkty (kabelky, pásky aj.), střechy pro kabriolety, hodinky, hedvábné šátky a nakonec také luxusní pánskou a dámskou kosmetiku.

Nikoho asi nepřekvapí, že mnohé parfémy Hermès byly inspirované aromatem kůže. Jsou svěží, smyslné, smělé, rafinované a každý z nich je skutečným uměleckým dílem, které vzniklo jen proto, aby potěšilo vaše smysly. Originalita, harmonie, genialita - to je Hermès!

Kromě parfémů Hermès dodává na trh i exkluzivní kosmetické sady obsahující pěny na holení, sprchové gely, tělová mléka a další přípravky špičkové kvality. Pokud tedy chcete někoho ze svých blízkých potěšit opravdu mimořádným dárkem, neváhejte. Značka Hermès je pro všechny, kteří milují vůni kůže, jsou nároční, nespokojí se s málem a nemají problém připlatit si za luxus.

Recenze Hermès Eau Claire des Merveilles