Hermès 24 Faubourg 2012 Limited Editionparfémovaná voda pro ženy

Hermès 24 Faubourg 2012 Limited Edition parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Hermès 24 Faubourg 2012 Limited Edition parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: HER0054 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Hermès 24 Faubourg 2012 Limited Edition
Složení

Originální parfémovaná voda pro ženy Hermès 24 Faubourg Limited Edition nabízí nevšední esenciální zážitek. Jemně nasládlá kompozice, z níž doslova čpí pikantní a čerstvé tóny. Omamná a zároveň velice výstřední vůně, s níž v sobě probudíte skrytý šarm a přirozenou nespoutanost.

Hermès 24 Faubourg Limited Edition je parfémovaná voda pro ženy plná nadšení a elánu. Květinové kouzlo s řadou nevšedních zážitků, jež si naleznou pevné místo ve vašich čichových smyslech. Práškový opar, kterému přijdete na chuť po prvním stisku rozprašovače. Muži z vás budou doslova šílet.

Flakónek parfémované vody pro ženy Hermès 24 Faubourg Limited Edition má styl, jemuž není možné cokoliv vytknout. Tvar lehce připomínající hranatou hvězdici má žluté zbarvení a zlatý uzávěr. Prožívejte své každodenní okamžiky za přispění působivého aromatu všude kolem svého těla.

Složení

Druh vůně
květinová, chypre

O značce Hermès

Francouzská značka Hermès, založená ve třicátých letech 19. století Thierrym Hermèsem, původně vyráběla koňská sedla, postroje a další jezdecké potřeby. Později však začala nabízet i jiné kožené produkty (kabelky, pásky aj.), střechy pro kabriolety, hodinky, hedvábné šátky a nakonec také luxusní pánskou a dámskou kosmetiku.

Nikoho asi nepřekvapí, že mnohé parfémy Hermès byly inspirované aromatem kůže. Jsou svěží, smyslné, smělé, rafinované a každý z nich je skutečným uměleckým dílem, které vzniklo jen proto, aby potěšilo vaše smysly. Originalita, harmonie, genialita - to je Hermès!

Kromě parfémů Hermès dodává na trh i exkluzivní kosmetické sady obsahující pěny na holení, sprchové gely, tělová mléka a další přípravky špičkové kvality. Pokud tedy chcete někoho ze svých blízkých potěšit opravdu mimořádným dárkem, neváhejte. Značka Hermès je pro všechny, kteří milují vůni kůže, jsou nároční, nespokojí se s málem a nemají problém připlatit si za luxus.

Recenze Hermès 24 Faubourg 2012 Limited Edition