HerbadentOriginal čisticí bylinný gel pro citlivé dásně

Herbadent Original čisticí bylinný gel pro citlivé dásně
Herbadent Original čisticí bylinný gel pro citlivé dásně
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
149

Ušetříte 10%
25 g
134

Kód: HRD00122 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Herbadent Original

Citlivé krvácející dásně a nepříjemné otlaky od snímatelných zubních náhrad či rovnátek dokáží pořádně potrápit. Čisticí bylinný gel pro citlivé dásně Herbadent Original s extraktem ze 7 blahodárných bylin je určen ke každodenní péči o dásně a sliznice dutiny ústní. Po aplikaci gelu pracují na dásni účinné bylinné složky a váš dech je krásně svěží.

Vlastnosti:

  • určen ke každodenní péči o dásně a sliznice dutiny ústní
  • působí příznivě při projevech paradentózy a krvácení dásní
  • ošetřuje afty, opary otoky sliznic a otlaky
  • osvěžuje dech a omezuje bakterie v dutině ústní
  • čistí mezizubní prostory

Složení:

  • extrakt řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku – působí příznivě proti krvácení a paradontóze
  • mátová, hřebíčková a fenyklová silice – dodává vůni a svěžest

Jak používat:
Gel aplikujte večer po vyčištění zubů. Po aplikaci nevyplachujte ústa, gelový film tak bude působit po celou noc. Měkkým zubním kartáčkem masírujte dásně, za pomoci mezizubního kartáčku naneste do mezizubních prostor a pomocí vatové tyčinky aplikujte na podrážděné dásně.

Notino tip:
Čisticí gel pro citlivé dásně Herbadent Original nenahrazuje zubní pastu, proto je vhodné zařadit do každodenní péče o dutinu ústní i další produkty Herbadent. Zubní pasta s fluoridem Herbadent, zubní kartáček Herbadent Original ECO a ústní voda Herbadent Original či lihový bylinný roztok na zuby, jazyk a dásně Herbadent Original podpoří účinnost gelu.

O značce Herbadent

Herbadent je značka tradičního českého výrobce bylinných dentálních produktů. Historie firmy vzniká již v roce 1897 založením společnosti pod názvem První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov, která od roku 1901 produkovala léčivá vína.
V 60. letech minulého století byla poprvé naložena unikátní bylinná směs řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku, která je dodnes základem všech bylinných produktů Herbadent. V roce 2011 pak vzniká samostatná firma, která nese jméno svého nejpopulárnějšího produktu na léčbu parodontózy, Herbadent s.r.o.
V produktové nabídce najdete mimo zmíněných bylinných vín také zubní pasty, ústní vody nebo zubní kartáčky. V roce 2014 byl poprvé představen nový velmi jemný kartáček pro Světlušku, přičemž výtěžek z prodeje těchto zubních kartáčků putuje na pomoc nevidomým. Společnost získala prestižní ocenění Nejštědřejší dárce roku 2014.

Recenze Herbadent Original