HERBADENT DENTAL CARE zubní kartáček s krátkou hlavou soft | notino.cz

Herbadent Dental Care

zubní kartáček s krátkou hlavou soft

Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou soft
Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou soft
Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou soft
Kód: HRD0013 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Herbadent Dental Care

Popis:
Zubní kartáček s krátkou hlavou soft Herbadent je určen k šetrné péči o zuby a dásně. Kartáček je vhodný také při krvácení či zánětu dásní nebo parodontóze, nejlépe v kombinaci s bylinnou zubní pastou Herbadent. Rovnoměrně zastřižená kvalitní vlákna DuPont® na malé hlavičce kartáčku jsou doporučována zubními lékaři pro efektivní čištění zubů. Jemná vlákna kartáčku nedráždí tkáň dásní a přitom zuby účinně čistí. Zubní kartáček Herbadent byl vyvinut podle moderních trendů zubní hygieny. Každý kartáček má svou trvanlivost a je potřeba vyměnit ho hned, jakmile jeví známky opotřebení. Nejpozději je potřeba kartáček vyměnit po třech měsících používání. Jemná vlákna kartáčku jsou vhodná ke každodennímu čištění zubů bez nebezpečí podráždění nebo poranění ústní dutiny. Kartáček Herbadent byl vyroben v České republice a spolu s účinnou zubní pastou Herbadent představuje spolehlivou zubní péči. Kartáček má malé rozměry, proto se jeho hlavička pohodlně dostane i do méně dostupných míst v ústech. Dopřejte si spolehlivý kartáček pro šetrnou péči o vaše zuby, aby byly stále čisté, zdravé a dlouho přirozeně krásné!

Vlastnosti:

  • má krátkou hlavu pro pohodlné čištění
  • má kvalitní jemná vlákna
  • efektivně a šetrně zuby čistí
  • nedráždí a eliminuje poranění ústní dutiny
  • jemně pečuje o citlivé dásně a o dásně se záněty

Materiál:

  • jemná, rovnoměrně zastřižená vlákna DuPont®

Jak používat:
Používejte kartáček alespoň dvakrát denně. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby způsobem doporučeným stomatology. Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů. Pomocí malých vibračních pohybů stírejte plak a nečistoty od kořene zubu ke korunce. Je nutné čistit přední stranu zubů, jejich plošky i vnitřní stranu. Každé čištění vašich zubů by mělo trvat nejméně 2 - 3 minuty. Po vyčištění zubů kartáčkem je vhodné dočistit zuby mezizubními kartáčky nebo zubní nití.

O značce Herbadent

Herbadent je značka tradičního českého výrobce bylinných dentálních produktů. Historie firmy vzniká již v roce 1897 založením společnosti pod názvem První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov, která od roku 1901 produkovala léčivá vína.
V 60. letech minulého století byla poprvé naložena unikátní bylinná směs řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku, která je dodnes základem všech bylinných produktů Herbadent. V roce 2011 pak vzniká samostatná firma, která nese jméno svého nejpopulárnějšího produktu na léčbu parodontózy, Herbadent s.r.o.
V produktové nabídce najdete mimo zmíněných bylinných vín také zubní pasty, ústní vody nebo zubní kartáčky. V roce 2014 byl poprvé představen nový velmi jemný kartáček pro Světlušku, přičemž výtěžek z prodeje těchto zubních kartáčků putuje na pomoc nevidomým. Společnost získala prestižní ocenění Nejštědřejší dárce roku 2014.

Menu