Herbadent Dental Care

zubní kartáček s krátkou hlavou extra soft

Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou extra soft
Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou extra soft
Herbadent Dental Care zubní kartáček s krátkou hlavou extra soft
White/Yellow & Green

Kód: HRD0015 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Herbadent Dental Care
White/Yellow & Green

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Herbadent Dental Care

Popis:
Zubní kartáček s krátkou hlavou extra soft Herbadent je určen k péči o citlivé zuby a dásně. Kartáček je vhodný při krvácení či zánětu dásní nebo parodontóze, nejlépe v kombinaci s bylinnou zubní pastou Herbadent. Rovnoměrně zastřižená kvalitní vlákna DuPont® na malé hlavičce kartáčku jsou doporučována zubními lékaři pro efektivní čištění citlivých zubů. Jemná měkká vlákna kartáčku nedráždí tkáň dásní a přitom účinně čistí. Zubní kartáček Herbadent byl vyvinut podle moderních trendů zubní hygieny. Jemná vlákna jsou vhodná ke každodennímu čištění zubů bez nebezpečí podráždění nebo poranění dásní či ústní dutiny. Kartáček byl vyroben v České republice a spolu s účinnou zubní pastou Herbadent představuje spolehlivou zubní péči. Každý kartáček má svou trvanlivost a je potřeba vyměnit ho hned, jakmile jeví známky opotřebení. Nejpozději je potřeba kartáček vyměnit po třech měsících používání. Kartáček Herbadent má malé rozměry hlavičky, která se pohodlně dostane i do méně dostupných míst v ústech. Dopřejte si spolehlivý kartáček pro šetrnou péči o citlivé dásně při krvácení, častých zánětech nebo parodontóze!

Vlastnosti:

  • má krátkou hlavu pro pohodlné čištění
  • má extra jemná kvalitní vlákna
  • efektivně a šetrně čistí zuby
  • nedráždí a eliminuje poranění ústní dutiny
  • jemně pečuje o citlivé dásně a o dásně se záněty

Materiál:

  • velmi jemná rovnoměrně zastřižená vlákna DuPont®

Jak používat:
Používejte kartáček alespoň dvakrát denně. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby způsobem doporučeným stomatology. Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů. Pomocí malých vibračních pohybů stírejte plak a nečistoty od kořene zubu ke korunce. Je nutné čistit přední stranu zubů, jejich plošky i vnitřní stranu. Každé čištění vašich zubů by mělo trvat nejméně 2 - 3 minuty. Po vyčištění zubů kartáčkem je vhodné dočistit zuby mezizubními kartáčky nebo zubní nití.

O značce Herbadent

Herbadent je značka tradičního českého výrobce bylinných dentálních produktů. Historie firmy vzniká již v roce 1897 založením společnosti pod názvem První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov, která od roku 1901 produkovala léčivá vína.
V 60. letech minulého století byla poprvé naložena unikátní bylinná směs řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku, která je dodnes základem všech bylinných produktů Herbadent. V roce 2011 pak vzniká samostatná firma, která nese jméno svého nejpopulárnějšího produktu na léčbu parodontózy, Herbadent s.r.o.
V produktové nabídce najdete mimo zmíněných bylinných vín také zubní pasty, ústní vody nebo zubní kartáčky. V roce 2014 byl poprvé představen nový velmi jemný kartáček pro Světlušku, přičemž výtěžek z prodeje těchto zubních kartáčků putuje na pomoc nevidomým. Společnost získala prestižní ocenění Nejštědřejší dárce roku 2014.