Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss

zářivý lesk na rty

3×
Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss zářivý lesk na rty
Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss zářivý lesk na rty
odstín 43 Luminuous Coral 8 g

Kód: HRU1150 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss
odstín 43 Luminuous Coral 8 g

Popis produktu Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss

Popis:
Chcete-li být nepřehlednutelnou hvězdou pak si dopřejte hvězdný lesk. Helena Rubinstein Wanted Stellars Gloss zářivý lesk na rty dodá vašim rtům podmanivou nekonečnou jiskru.
Kromě částic, které reagují reflexně a odráží světlo jako zrcadlo. Obsahuje lesk i delikátní zjemňující oleje. Rty budete mít měkké hladké a políbené od hvězd.
Luxusní lesk na rty obsahující novou technologii se silikonovou mikrosférou obohacenou o jemnou mateří kašičku, která rty chrání před škodlivými vlivy a úžasně rty zjemňuje. Tekutý lesk ponechává na rtech ultra lesklou fólii.Tento lesk má mnohem vyšší index lomu lesku než jste kdy zažila.
Oslňující šumivá barva rozechvěje zvědavost ostatních. Transparentní tekutina  neslepuje rty. Zlehka klouže na vašich rtech a zvyšuje jejich komfort.

Účinky:

  • extrémní lesk
  • zrcadlový reflexní efekt
  • hladké rty
  • vyživené rty

Složení:

  • mateří kašička – hydratuje, vyživuje, regeneruje a zjemňuje rty, je bohatá na aminokyseliny a nenasycené mastné kyseliny a vitamin B
  • Shine Prism ™ - zesiluje lesk
  • Metashine částice – produkují podmanivý lesk jakoby diamantových mikročástic

Typ pleti:
Vhodná pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte lesk na rty v jednom nátěru od středu rtů, aby nedocházelo k nadměrnému nahromadění v koutcích. 

O značce Helena Rubinstein

Značka Helena Rubinstein nese jméno uznávané dámy polského původu, která se za svůj život stala téměř nejbohatší ženou této planety. Právě ona se rozhodla v roce 1902, že její podnikatelské plány půjdou směrem kosmetických produktů a parfémů.

Helena Rubinstein zasvětila svůj život estetice a hledání převratných vědecko-výzkumných řešení v péči o pleť. Pro pochopení žen a jejich potřeb se spojila s těmi nejlepšími vědci její doby a vyvinula účinnou kosmetiku.

Helena Rubinstein se honosí především prémiovými kosmetickými přípravky, které jsou určeny na stárnoucí pleť. Produkty v sobě spojují efektivnost a smyslnost. Parfémy Helena Rubinstein lze označit jako jemné, lehké a příjemně svěží, vhodné pro každou příležitost.