Helena Rubinstein Wanted Eyes Color

duo oční stíny

Helena Rubinstein Wanted Eyes Color duo oční stíny
odstín 58 Majestic Grey and Feather Blue 2 x 1,3 g

Kód: HRU0148 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Helena Rubinstein Wanted Eyes Color
odstín 58 Majestic Grey and Feather Blue 2 x 1,3 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Helena Rubinstein Wanted Eyes Color

Popis:
Dejte vašemu životu barvu. Motýlí křídla uchvacují vzory a vy můžete pouhým mrknutím víčka také. Helena Rubinstein Wanted Eyes Color Duo duo oční stíny jsou ideální pro zdůraznění přirozené krásy vašich očí.
Wanted Eyes Duo nabízí paletu barev tak, aby váš oční make-up odpovídal  vašemu oblečení a nálad. K dispozici v 8 duo odstínech. Nezáleží však jen na tónu ale i na snadnosti nanášení a líčení.
To vám usnadňuje speciální štěteček. Měkká plochá strana se hodí ke stínování. A aplikátor se zúženým zakončením a s vysokým rozlišením vám zajišťuje dokonalé vysoce přesné nanesení. Pro vaši krásu jsou tyto stíny absolutní nutností.

Účinky:

  • přesná aplikace
  • precizní stínování
  • barvy s dlouhotrvající výdrží
  • komfortní pocit na víčkách
  • snadné a lehké nanášení

Složení:

  • mikronizované pigmenty – pro perfektní klouzavé nanášení

Jak aplikovat:
Vytvořte si podmanivý pohled:
- chcete-li dát očím hloubku: použijte obě barevné kontrastní dvojice, přičemž  světlejší odstín rozzařuje pohled a živější barvy zvýrazňují oči
- chcete-li rozsvítit oči: aplikujte světlejší oční stíny po celém víčku, od vnitřního koutku pod obočí oblouku
- pro intenzivní pohled: použijte živější barvy těsně nad horními řasami a na vnějším koutku oka

O značce Helena Rubinstein

Značka Helena Rubinstein nese jméno uznávané dámy polského původu, která se za svůj život stala téměř nejbohatší ženou této planety. Právě ona se rozhodla v roce 1902, že její podnikatelské plány půjdou směrem kosmetických produktů a parfémů.

Helena Rubinstein zasvětila svůj život estetice a hledání převratných vědecko-výzkumných řešení v péči o pleť. Pro pochopení žen a jejich potřeb se spojila s těmi nejlepšími vědci její doby a vyvinula účinnou kosmetiku.

Helena Rubinstein se honosí především prémiovými kosmetickými přípravky, které jsou určeny na stárnoucí pleť. Produkty v sobě spojují efektivnost a smyslnost. Parfémy Helena Rubinstein lze označit jako jemné, lehké a příjemně svěží, vhodné pro každou příležitost.