Helena Rubinstein Pure Ritual

vyživující tělové mléko

Helena Rubinstein Pure Ritual vyživující tělové mléko
Helena Rubinstein Pure Ritual vyživující tělové mléko
Helena Rubinstein Pure Ritual vyživující tělové mléko
200 ml

Kód: HRU1054 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Helena Rubinstein Pure Ritual
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Helena Rubinstein Pure Ritual

Popis:
Intenzivně vyživující tělové mléko Helena Rubinstein Pure Ritual podporuje ochrannou funkci pokožky a zároveň ji obnovuje. Tělové mléko má úžasné vlastnosti, které dodají pokožce ztracenou pružnost a pevnost. Pokožka je chráněná po celý den. Intenzivně vyživující tělové mléko Helena Rubinstein Pure Ritual dodá unavené dehydratované pokožce vitalitu a zahalí ji do hedvábně jemného závoje, který ji po celý den intenzivně vyživuje.

Účinky:

  • intenzivně vyživuje
  • hloubkově hydratuje
  • obnovuje pružnost a pevnost

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste na pokožku celého těla každé ráno a/nebo večer nejlépe po koupeli nebo sprchování.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Helena Rubinstein

Značka Helena Rubinstein nese jméno uznávané dámy polského původu, která se za svůj život stala téměř nejbohatší ženou této planety. Právě ona se rozhodla v roce 1902, že její podnikatelské plány půjdou směrem kosmetických produktů a parfémů.

Helena Rubinstein zasvětila svůj život estetice a hledání převratných vědecko-výzkumných řešení v péči o pleť. Pro pochopení žen a jejich potřeb se spojila s těmi nejlepšími vědci její doby a vyvinula účinnou kosmetiku.

Helena Rubinstein se honosí především prémiovými kosmetickými přípravky, které jsou určeny na stárnoucí pleť. Produkty v sobě spojují efektivnost a smyslnost. Parfémy Helena Rubinstein lze označit jako jemné, lehké a příjemně svěží, vhodné pro každou příležitost.