Přejít na hlavní obsah

Helena Rubinstein

O značce Helena Rubinstein

HELENA RUBINSTEIN je značkou péče o pleť avantgardního luxusu. Její bohaté dědictví je doprovázeno závazkem značky k inovaci a spolupráci se špičkovými vědci.

HELENA RUBINSTEIN vychází ze své historie, název značky je synonymem pro ikonické produkty, vědeckou legitimitu a výjimečné formule. Od první hydratační péče Valaze až po voděodolnou řasenku – ambicí značky je nadále vytvářet kosmetickou péči budoucnosti. HELENA RUBINSTEIN je totiž zavedenou tradiční značkou i průkopníkem. 

Avantgarda je obsažena v každém detailu inspirovaném vědou, silou přírody i neustálým hledáním maximální účinnosti, je rovněž v high-tech formulích i specifickém balení. Laboratoře  produkty testují až 200krát, každá kapka je vrcholem luxusu a přední expertizy sahající až do úrovně kožních buněk a buněčného přeprogramování.

U kmenových rostlinných buněk ve formulích HELENA RUBINSTEIN bylo klinicky prokázáno, že posilují buněčnou aktivitu kůže, jsou zásadní pro omlazení a dlouhodobé anti-ageingové výsledky.  V porovnání s tradičními aktivními látkami využívanými v kosmetice, kmenové rostlinné buňky spojují sílu přírody a vědy a vytvářejí nové příležitosti pro viditelné zlepšení pleti jako nikdy předtím. 

celý text skrýt text