Helena Rubinstein

Značka Helena Rubinstein nese jméno své zakladatelky, jedinečné dámy, která věřila v sílu krásy. Helena považovala ženskou krásu za mocný prostředek k dosažení cílů, který však velkou měrou odráží inteligenci i vzdělání. Zasvětila kráse celý svůj život a vírou v ni nechala vést všechny své kroky.
 
Příběh značky Heleny Rubinstein se začal psát již v jejích 22 letech, kdy z rodného Polska zamířila do Austrálie. Díky pozitivním ohlasům místních žen na svou pleť začala pracovat nejen na vymýšlení vlastního vzorce krému, ale také poskytovat kosmetické tipy a učit ženy správné péči o pleť. V roce 1902 otevřela svůj první salón krásy a bylo definitivně jasné, že se kosmetika stala jejím životním posláním.
 
Helena spolupracovala s nejlepšími vědci své doby a nikdy neustávala v hledání inovativních vědecko-výzkumných řešení v oblasti krásy. Řasenka Helena Rubinstein, vůbec první moderní řasenka svého druhu, tak představuje pouze jeden z jejích významných kosmetických objevů. Jméno Helena Rubinstein pak už více než 100 let zaručuje, že tato prémiová kosmetika splní očekávání i těch nejnáročnějších žen.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Helena Rubinstein
  • Líčení
  • Oči
  • Řasenky
Otevřít filtr Sbalit filtr