Hayari Parfums Goldy

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Hayari Parfums Goldy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Hayari Parfums Goldy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: HAY0004 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Hayari Parfums Goldy
100 ml

Popis parfému Hayari Parfums Goldy

Parfémovaná voda Hayari Parfums Goldy vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost.

  • dřevitá vůně
  • pro smyslnou ženu
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti

Složení

Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Hayari Parfums

Hayari Parfums je uznávanou značkou francouzských niche parfémů. Ty nejlepší ingredience byly použity při výrobě vonných látek se zaměřením především na růže. Moderní úpravou a mnoha inovacemi bylo dosaženo rozšíření využití růžového oleje.
Výsledkem jsou vůně prostoupené kontrasty, které dlouhodobě zanechávají svoji unikátní stopu, stejně jako jsou jedineční lidé, kteří tyto vůně používají.
Tvůrci těchto originálních niche parfémů chtěli ukázat možnosti zpracování od čisté romantické růže, přes čichovou pyramidu pikantních vjemů odrážejících všechny podoby lásky, až po jantarovou planoucí růži, jejíž vůni mohou nosit ženy i muži.
Hayari Parfums klade důraz na kvalitu jednotlivých složek, originalitu vůní a také na balení parfémů. Nechte se inspirovat neodolatelnou sílou osobnosti a pařížské jedinečnosti, jež se skrývají ve vůních každého flakonu!

Recenze Hayari Parfums Goldy

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!