Přejít na hlavní obsah
Hami Nemléčná kaše Krupicová nemléčná kaše
Hami Nemléčná kaše Krupicová nemléčná kaše
Alergenyobiloviny obsahující lepek
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Věkod ukončeného 4. měsíce
Typ kašenemléčná

Hami nemléčná kaše krupicová je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny, které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků a navíc podporuje imunitní systém a zdravý vývoj děťátka. Neobsahuje kravské mléko, proto je vhodná i v případě alergie na bílkovinu kravského mléka. Pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy je možné kašičku připravit s mateřským mlékem, kojeneckým mlékem, nebo se speciálním kojeneckým mlékem (mléko s částečně nebo úplně hydrolyzovanými bílkovinami).

  • Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.
  • Neobsahuje kravské mléko.
  • Zdroj vitamínu B1.
  • Neobsahuje lepek.
  • Obsahuje vitaminy C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Způsob přípravy:
Na talíř nebo do misky vlijte 180 ml kojeneckého mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Hami) s teplotou max. 40 °C. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte postupně 4-5 polévkových lžic (20 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním mléka či prášku. Důkladné promíchejte a nechte chvíli ustát. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Nedojedenou porci už znovu nepodávejte, zlikvidujte ji. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Zvláštní podmínky uchování:
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C). Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v ledničce)! Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

Upozornění:
Hami nemléčná kaše krupicová je obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce, nebo dle doporučení pediatra.

Potravina má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy vždy konzultujte s pediatrem. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

HamiNemléčná kaše Krupicová nemléčná kaše

170 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: HMI00036