G.U.M TRAVEL cestovní zubní kartáček soft | notino.cz

G.U.M Travel

cestovní zubní kartáček soft

G.U.M Travel cestovní zubní kartáček soft
G.U.M Travel cestovní zubní kartáček soft
G.U.M Travel cestovní zubní kartáček soft
Kód: GUM0159 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Travel

Popis:
Cestovní zubní kartáček G.U.M Travel je výborným pomocníkem na vaše cesty. Měkká vlákna jsou impregnovaná antibakteriální látkou chlorhexidin diglukonátu, která zabraňuje množení bakterií na vlascích. I ve velmi teplém a vlhkém prostředí bude váš kartáček vždy hygienicky čistý. Kartáček G.U.M Travel lze pohodlně zasunout do držáku pro snadnou manipulaci. Vlákna s technologií Dome Trim pefektně odstraňují plak z povrchu zubů a okraje dásní. Díky ventilačním otvorům může z kartáčku dobře odejít vlhkost.

Účinky:

  • antibakteriální složka brání usazování bakterií na štětinách
  • hygienický kryt
  • speciální vlákna dobře odstraňují plak ze zubů

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Menu