G.U.M Technique PRO Compact zubní kartáček s cestovní krytkou medium

G.U.M Technique PRO Compact zubní kartáček s cestovní krytkou medium
G.U.M Technique PRO Compact zubní kartáček s cestovní krytkou medium
87
zubní kartáček s cestovní krytkou medium
Kód: GUM0244 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu G.U.M Technique PRO Compact

Popis:
Zubní kartáček G.U.M. Technique PRO disponuje vlákny speciálně upravenými do kónického profilu, které mnohem lépe pronikají do těžko dostupných míst kolem dásní. Z nich pak odstraňují veškeré nečistoty i zubní plak. Zubní kartáček má dvojí délku vláken – jednu kvůli klasickému čištění ploch zubů, druhou pro hloubkové čištění v dásňovém žlábku. Zubní kartáček G.U.M. Technique PRO má ergonomickou rukojeť s protiskluzovou úpravou, díky které perfektně padne do ruky a čištění zubů je tak hračka. Vlákna zasazená do hlavice kartáčku jsou umístěna v různých úhlech za účelem maximálního průniku do mezizubních prostor. Udělejte pro své zuby maximum a pečujte o ně se zubním kartáčkem G.U.M. Technique PRO.

Vlastnosti:

  • díky různě dlouhým štětinám čistí i těžko dostupná místa
  • odstraňuje ze zubů zbytky potravin, bakterie a zubní plak
  • napomáhá předcházet tvorbě zubního kazu
  • má vlákna kónického profilu
  • skvěle padne do ruky díky ergonomické rukojeti

Jak používat:
Naneste na zubní kartáček malé množství zubní pasty a krouživými pohyby čistěte zuby a ústní dutinu po dobu 2 až 3 minut. Poté ústa vypláchněte a kartáček důkladně omyjte. Zuby si čistěte alespoň dvakrát denně.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Recenze G.U.M Technique PRO Compact