G.U.M Technique Junior zubní kartáček pro děti

 • G.U.M Technique Junior zubní kartáček pro děti
   více

  Varianty G.U.M Technique Junior

  • G.U.M Technique Junior zubní kartáček pro děti  zubní kartáček pro děti 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: GUM0164

  Nahoru

  Popis kosmetiky G.U.M Technique Junior

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Zubní kartáček G.U.M Technique Junior je určen pro děti od 10let. Kartáček je koncipovaný tak, aby se děti naučily správné čisticí technice zubů. Inteligentní kartáček G.U.M Technique Junior má vlákna zastřižené do oblouku a čtyřhranné držátko, které vede ruku tak, aby správně přiložila kartáček k dásním v 45° úhlu a pokračovala ve stírací technice. Kombinovaná Bassova 45stupňová technika patří k nejznámějším a nejdoporučovanějším metodám čištění zubů. Kartáček jemně přiložíte k dásním v požadovaném sklonu, zavibrujete, abyste narušili plak a poté jemně stáhněte směrem ke korunce zubu.

  Účinky:

  • inovovaný kartáček pro naučení správné techniky dentální hygieny

  Nahoru

  O značce G.U.M

  G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

  Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

  Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

  Nahoru

  G.U.M Technique Junior recenze

  Co si o G.U.M Technique Junior myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu