G.U.M Technique+ Compact, zubní kartáček s krátkou hlavou medium | notino.cz

G.U.M Technique+ Compact

zubní kartáček s krátkou hlavou medium

G.U.M Technique+ Compact zubní kartáček s krátkou hlavou medium
G.U.M Technique+ Compact zubní kartáček s krátkou hlavou medium
G.U.M Technique+ Compact zubní kartáček s krátkou hlavou medium
Kód: GUM0515 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Technique+ Compact

Popis:
Inteligentní zubní kartáček G.U.M Technique+ se čtyřhranným držátkem zajistí jeho správné přiložení k dásním úhlu v 45°. Kombinovaná Bassova 45° technika patří k nejznámějším a nejdoporučovanějším metodám čištění zubů. Kartáček jemně přiložíte k dásním v požadovaném sklonu, zavibrujete, abyste narušili plak, a poté jemně stáhnete směrem ke korunce zubu. Zástřih štětin kartáčku do oblouku umožňuje lepší rozrušování plaku v poddásňového žlábku, než je tomu u plochých kartáčků. Malá hlavice zubního kartáčku G.U.M Technique+ má štětiny s mikrostrukturou, díky nimž se lépe odstraňuje plak. Ve srovnání s hustými kartáčky, štětinky kartáčku G.U.M Technique+ lépe vysychají, a proto se v nich nemnoží bakterie. Speciální plast na těle kartáčku pohlcuje přebytečný tlak ruky na kartáček.

Účinky:

  • speciálně zastřižené štětiny
  • precizně odstraňuje zubní plak
  • středně měkký kartáček

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Menu