G.U.M STIMULATOR stimulátor pro masáž dásní | notino.cz

G.U.M Stimulator

stimulátor pro masáž dásní

G.U.M Stimulator stimulátor pro masáž dásní
G.U.M Stimulator stimulátor pro masáž dásní
G.U.M Stimulator stimulátor pro masáž dásní
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: GUM0184 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Stimulator

Popis:
G.U.M stimulator je určen k masáži dásní při onemocněních dásní. Stimulace dásní je důležitou a účinnou prevenci zánětů dásní. Při masáži dochází ke stimulaci nemocné dásně, a ta je díky tomu lépe prokrvována, což přispívá k jejímu rychlejšímu hojení. G.U.M stimulátor je vhodným pomocníkem preventivní ochrany zdravých dásní.

Účinky:

  • účinná prevence onemocní dásní
  • příjemně masíruje dásně

Jak aplikovat:
Gumovou špičku jemně zasuňte do žlábku mezi dáseň a zub pod úhlem 45°. Jemně se pohybujeme ze zadu do předu a zpět. U každého zubu proveďte asi 3x. Provádějte z vnější i vnitřní strany zubu. Nástroj držte lehce, asi jako tužku. Netlačte silou. Aplikátor používejte bez zubní pasty.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Menu