G.U.M SOFT-PICKS +FLUORIDE dentální párátka large | notino.cz

G.U.M Soft-Picks +Fluoride

dentální párátka large

G.U.M Soft-Picks +Fluoride dentální párátka large
G.U.M Soft-Picks +Fluoride dentální párátka large
G.U.M Soft-Picks +Fluoride dentální párátka large
40 ks
177

Kód: GUM0241 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Soft-Picks +Fluoride

Popis:
Mezizubní párátka G.U.M. Soft-Picks Fluoride má inovativní tvar a pohodlně vyčistí všechny těžko dostupné mezizubní prostory. Odstraní z nich jak nežádoucí zubní plak, tak i zbytky potravin. Mezizubní párátko je flexibilní a jeho štětiny se dostanou i do těžko přístupných míst kolem implantátů a zubních protéz. Pomocí mezizubního párátka G.U.M. Soft-Picks Fluoride dokonale vyčistíte všechny části zubů, na které se při klasickém čištění zapomíná. Nahromaděný zubní plak ale vede ke krvácení a časem i zánětu dásní. Chraňte proto svoje zuby a jako pravidelnou součást ústní hygieny používejte mezizubní párátko G.U.M. Soft-Picks Fluoride.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zubní plak z mezizubních prostor
  • snižuje riziko vzniku krvácení a zánětu dásní
  • odstraňuje ze zubů zbytky potravin
  • dobře se drží mezi prsty

Jak používat:
Používejte mezizubní párátko především večer po vyčištění zubů klasickým zubním kartáčkem, popř. i ráno. Mezizubní párátko pravidelně vyměňujte, zabráníte tak množení bakterií v nich.

 

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Menu