G.U.M Ortho-Travel cestovní zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek soft

 • G.U.M Ortho-Travel cestovní zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek soft
   více

  Varianty G.U.M Ortho-Travel

  • G.U.M Ortho-Travel cestovní zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek soft Blue (125 Regular) cestovní zubní kartáček pro uživatele fixních rovnátek soft 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Blue (125 Regular)
   Kód: GUM0139

   73 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis kosmetiky G.U.M Ortho-Travel

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  G.U.M Ortho-travel je speciální ortodontický cestovní zubní kartáček se zástřihem štětin do "V". Speciálně zastřižené vlasce kartáčku se dokonale přizpůsobí anatomii zubů a jemně čistí kolem rovnátek. Tato unikátní konfigurace štětin dosáhne i do míst mezi dásněmi a pod drátky v blízkosti zubů. Nositelé ortodontických aparátu jsou více náchylní k usazování potravinových částeček a hromadění zubního plaku za rovnátky. Kartáček G.U.M Ortho–travel vyřeší tento problém. Ergonomické víčko chrání kartáček před znečištěním a také slouží jako držadlo, které pevně zaklapnete na své místo. Cestovní kartáčky často nemají možnost důkladně vyschnout, což je příčinou množení bakterií na štětinkách. Zubní kartáček G.U.M Ortho-travel je proto vybaven patentovanou antibakteriální složkou pro nepřetržitou ochranu hygienicky čistých štětin kartáčku.

  Účinky:

  • precizně čistí zuby
  • odstraňuje zubní plak a zbytky potravin mezi rovnátky
  • víčko kartáčku chrání štětinky před znečištěním

  Nahoru

  O značce G.U.M

  G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

  Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

  Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

  Nahoru

  Hodnocení G.U.M Ortho-Travel

  Co si o G.U.M Ortho-Travel myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší