G.U.M Original White ústní voda s bělicím účinkem

4×
G.U.M Original White ústní voda s bělicím účinkem
G.U.M Original White ústní voda s bělicím účinkem
500 ml

Kód: GUM0148 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis G.U.M Original White
Vlastnosti

Chcete mít zářivý úsměv, kterého si všimne zkrátka každý? Ústní voda s bělicím účinkem G.U.M Original White účinně rozpouští zabarvení na zubech a zároveň vytváří ochrannou vrstvu, čímž předchází dalšímu zabarvování. Kromě bělení také pečuje o dásně a zanechává ústní dutinu svěží s pocitem čistoty. Pro nejlepší efekt používejte s pastou G.U.M Original White.

Vlastnosti:

  • obnovuje přirozenou bílou barvu zubů
  • vytváří ochrannou vrstvu
  • zanechává svěží dech
  • odstraňuje skvrny na zubech

Složení:

  • patentovaná formule StainClear – šetrně odstraňuje zabarvení na povrchu zubů a zabraňuje jeho dalšímu tvoření
  • fluorid a isomalt – napomáhá lepší mineralizaci skloviny
  • pro-vitamin B5, vitamin E a alantoin – pomáhají udržovat pevné a zdravé dásně

Jak aplikovat:
1–2× denně si proplachujte ústa plným víčkem neředěné ústní vody po dobu 30 sekund. Poté vyplivněte. Nepolykejte ani následně nevyplachujte.

Vlastnosti

Účinek
bělení
Aktivní látky
vitamin E

Napsali jsme o G.U.M Original White
Články

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Recenze G.U.M Original White4