G.U.M Micro Tip Compact

zubní kartáček soft

G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček soft
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček soft
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček soft
Výprodej
zubní kartáček soft
59

Kód: GUM0442 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
G.U.M Micro Tip Compact
zubní kartáček soft | 59

Popis kosmetiky G.U.M Micro Tip Compact

Popis:
Zubní kartáčky s měkkými štětinami oceníte, pokud máte citlivé zuby, či trpíte na krvácející dásně. Měkký kartáček jemně masíruje dásně a přitom odstraňuje plak a další nečistoty ze zubů. Kartáček na zuby G.U.M MicroTip má malou hlavici, která výborně dosáhne i na zadní zuby. Technologická úprava štětinek kartáčku G.U.M MicroTip zajistí zvýšení počtu štětinek o 70 %. Každé vlákno je špičkovou laserovou technologií rozděleno na 4 - 6 micro štětinek, a tím se zvětší čisticí plocha kartáčku. Rozdělené vlákno je navíc mnohem jemnější a citlivější k dásním. 3580 laserem rozštěpených štětinek s mikrostrukturou dokonale zbaví vaše zuby plaku, aniž by poškodilo jemné dásně.

Účinky:

  • středně tvrdé štětiny
  • extra hustá čisticí plocha kartáčku
  • technologicky zpracované štětiny citlivé k dásním

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“