G.U.M Micro Tip Compact

zubní kartáček soft

G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček soft
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček soft
Výprodej
zubní kartáček soft
59

Kód: GUM0443 | 5 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie dentální péče a jako dárek dostanete mini pastu MEDIBLANC s bělicím účinkem.
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 18. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 6. 2019
G.U.M Micro Tip Compact
zubní kartáček soft | 59

Popis produktu G.U.M Micro Tip Compact

Popis:
Zubní kartáčky s měkkými štětinami oceníte, pokud máte citlivé zuby, či trpíte na krvácející dásně. Měkký kartáček jemně masíruje dásně a přitom odstraňuje plak a další nečistoty ze zubů. Kartáček na zuby G.U.M MicroTip má malou hlavici, která výborně dosáhne i na zadní zuby. Technologická úprava štětinek kartáčku G.U.M MicroTip zajistí zvýšení počtu štětinek o 70 %. Každé vlákno je špičkovou laserovou technologií rozděleno na 4 - 6 micro štětinek, a tím se zvětší čisticí plocha kartáčku. Rozdělené vlákno je navíc mnohem jemnější a citlivější k dásním. 3580 laserem rozštěpených štětinek s mikrostrukturou dokonale zbaví vaše zuby plaku, aniž by poškodilo jemné dásně.

Účinky:

  • středně tvrdé štětiny
  • extra hustá čisticí plocha kartáčku
  • technologicky zpracované štětiny citlivé k dásním

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“