G.U.M Micro Tip Compact

zubní kartáček medium

G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
Kód: GUM0624 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
G.U.M Micro Tip Compact
zubní kartáček medium | 78

Popis kosmetiky G.U.M Micro Tip Compact

Jednosvazkový kartáček G.U.M Micro Tip Compact umožňuje opravdu důkladné čištění jednotlivých zubů. Představuje ideální způsob i o péči o rovnátka, můstky či implantáty.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zubní povlak
  • má velký dosah vláken
  • zajišťuje prevenci před zánětem dásní
  • čistí každý zub zvlášť
  • k použití i pro rovnátka i implantáty

Jak používat:
Kartáčkem jemně zatlačte na zub, aby se štětiny rozevřely do tvaru vějíře a krouživým pohybem zub vyčistěte.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“