G.U.M Micro Tip Compact

zubní kartáček medium

G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
G.U.M Micro Tip Compact zubní kartáček medium
zubní kartáček medium
78

Kód: GUM0624 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
G.U.M Micro Tip Compact
zubní kartáček medium | 78

Popis kosmetiky G.U.M Micro Tip Compact

Jednosvazkový kartáček G.U.M Micro Tip Compact umožňuje opravdu důkladné čištění jednotlivých zubů. Představuje ideální způsob i o péči o rovnátka, můstky či implantáty.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zubní povlak
  • má velký dosah vláken
  • zajišťuje prevenci před zánětem dásní
  • čistí každý zub zvlášť
  • k použití i pro rovnátka i implantáty

Jak používat:
Kartáčkem jemně zatlačte na zub, aby se štětiny rozevřely do tvaru vějíře a krouživým pohybem zub vyčistěte.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“