G.U.M Junior

ústní voda pro děti

G.U.M Junior ústní voda pro děti
G.U.M Junior ústní voda pro děti
300 ml

Kód: GUM0136 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.

Popis produktu G.U.M Junior

Popis:
Ústní voda pro děti G.U.M Junior tvoří vylepšenou ochranu proti tvorbě prohlubní na povrchu zubů a kyselinám z potravin a nápojů způsobujících erozi zubní skloviny. Ústní voda G.U.M Junior je unikátní vápníkový preparát, který neobsahuje fluor, poskytuje 5x účinnější remineralizaci, než samotná fluoridová pasta. Pomáhá připoutat fluorid z pasty k zubní sklovině pro silnější zuby. Dokonale účinná ústní voda pro děti je skvělým prostředkem pro čistotu ústní dutinu bez obav ze spolknutí fluoridu. Ústní voda je vhodná pro děti od 7 do 12 let.

Účinky:

  • poskytuje pokrokovou prevenci zubního kazu’
  • ochraňuje před odvápněním skloviny
  • vysoký účinek bez rizika spolknutí fluoridů

Složení:

  • vápník – posiluje zubní sklovinu
  • příchuť šťavnatého pomeranče a máty – osvěžuje dech

Jak aplikovat:
Každý večer a ráno po vyčištění zubů vyplachujte ústa 10 ml G.U.M Junior po dobu 30 sekund. Poté již nevyplachujte ústa vodou.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“