G.U.M Flosbrush Automatic

automatický držák na dentální nit

G.U.M Flosbrush Automatic automatický držák na dentální nit
G.U.M Flosbrush Automatic automatický držák na dentální nit
30 m
151

Kód: GUM0130 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
G.U.M Flosbrush Automatic
30 m | 151

Popis produktu G.U.M Flosbrush Automatic

Popis:
Držák na dentální nit G.U.M. Flosbrush Automatic je perfektní náhradou klasické dentální nitě pro ty, kteří s ní nechtějí nebo neumí zacházet. Z těžko dostupných mezizubních prostor dokáže snadno a hygienicky odstranit veškeré nečistoty a plak. Držák má protiskluzovou úpravu a perfektně padne do ruky. Automatický držák na dentální nit G.U.M. Flosbrush Automatic ve tvaru delfína vydrží až 250 použití a obsahuje vlákno o délce 7,3 metru. Stačí jen stisknout tlačítko a nit se automaticky posune na další čistý kousek. Držák má dvě vnitřní komory, které oddělují použitou nit od čisté.

Vlastnosti:

  • odstraňuje nečistoty a plak z mezizubních prostor
  • hygienicky čistí těžko dostupná místa
  • odděluje použitou část nitě od čisté
  • perfektně padne do ruky díky protiskluzové rukojeti
  • vydrží až na 250 použití

Jak používat:
Používejte jako klasickou dentální nit po každém čištění zubů i kdykoliv během dne.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“