G.U.M Flosbrush Automatic

automatický držák na dentální nit

G.U.M Flosbrush Automatic automatický držák na dentální nit
G.U.M Flosbrush Automatic automatický držák na dentální nit
G.U.M Flosbrush Automatic automatický držák na dentální nit
30 m
141

Kód: GUM0130 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
G.U.M Flosbrush Automatic
30 m | 141

Popis kosmetiky G.U.M Flosbrush Automatic

Popis:
Držák na dentální nit G.U.M. Flosbrush Automatic je perfektní náhradou klasické dentální nitě pro ty, kteří s ní nechtějí nebo neumí zacházet. Z těžko dostupných mezizubních prostor dokáže snadno a hygienicky odstranit veškeré nečistoty a plak. Držák má protiskluzovou úpravu a perfektně padne do ruky. Automatický držák na dentální nit G.U.M. Flosbrush Automatic ve tvaru delfína vydrží až 250 použití a obsahuje vlákno o délce 7,3 metru. Stačí jen stisknout tlačítko a nit se automaticky posune na další čistý kousek. Držák má dvě vnitřní komory, které oddělují použitou nit od čisté.

Vlastnosti:

  • odstraňuje nečistoty a plak z mezizubních prostor
  • hygienicky čistí těžko dostupná místa
  • odděluje použitou část nitě od čisté
  • perfektně padne do ruky díky protiskluzové rukojeti
  • vydrží až na 250 použití

Jak používat:
Používejte jako klasickou dentální nit po každém čištění zubů i kdykoliv během dne.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“