G.U.M Easy Floessers

dentální nit

2×
G.U.M Easy Floessers dentální nit
G.U.M Easy Floessers dentální nit
G.U.M Easy Floessers dentální nit
30 ks
60

Kód: GUM0128 | Více než 20 ks skladem
ks
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 21. 5. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Easy Floessers

Popis:
Onemocnění dásní může potrápit každého, proto je důležitá prevence. Netradiční úprava voskované nitě G.U.M Easy Floessers je skvělou vlastností pro precizní dentální hygienu. Zbytky jídla či plak způsobující zánět dásní s sebou přinášejí i nepříjemný zápach z úst. Dentální niť je proto nezbytným pomocníkem vaší pravidelné zubní hygieny. Jemná voskovaná niť G.U.M Easy Floessers je ideální pomůckou pro začátečníky, pro které je náročné čistit si mezizubní prostory pomocí flosovací nitě. Speciální úprava napnuté nitě G.U.M Easy Floessers zajistí opravdu rychlé a snadné vyčištění chrupu. Druhou stranu mečíku můžete použít jako párátko, které odstraní větší zbytky potravin i v širších mezizubních štěrbinách.

Účinky:

  • snadné použití a uchopení
  • jemná voskovaná nit napnutá v mečíku
  • výborně čistí i nejužší mezizubní štěrbinky
  • vhodná pro úplné začátečníky

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Hodnocení G.U.M Easy Floessers

Přidat novou recenzi

jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​
4.0
2 hodnocení
1
1
jednoduchost aplikace
kosmetická kvalita
spokojenost s výsledkem

Menu