530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

G.U.M Butlerweave

voskovaná dentální nit s mátovou příchutí

G.U.M Butlerweave voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
G.U.M Butlerweave voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
G.U.M Butlerweave voskovaná dentální nit s mátovou příchutí
55 m
117

Kód: GUM0183 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra neděle 22. 7. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Butlerweave

Popis:
Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Zubní nit G.U.M. Butlerweave precizně vyčistí i tyto špatně dostupné prostory. Unikátně spletená vlákna nitě G.U.M. Butlerweave účinně odstraňují plak mezi zuby a pod linií dásní. Speciální proces provázání vytváří silnou a zároveň hladkou nit, která se netrhá. Nit se snadno vkládá do mezizubních prostor a dokončuje práci zubního kartáčku. Díky voskované vrstvě je nit méně ostrá a je vhodná i pro začínající uživatele. Používání zubní nitě snižuje riziko krvácení dásní a jejich následného zánětu. Mentolová příchuť příjemně osvěží váš dech.

Účinky:

  • odstraní zubní plak a zbytky jídla z mezizubních prostor
  • vhodná i pro začátečníky
  • pravidelné užívání snižuje riziko vzniku onemocnění dásní
  • voskovaná niť lze použít i na nejmenší mezizubní prostory

Jak aplikovat:
Ze zásobníku vytáhněte 15 - 20 cm zubní nitě a omotejte ji kolem prostředníčků obou rukou. Pomocí palce a ukazováčku každé ruky uchopte část nitě o délce 2,5 - 5 cm  a napněte ji. Část nitě vložte pomocí palce mezi horní zuby a postupně vyčistěte všechny horní prostory. Uchopte novou část nitě a pomocí ukazováčků ji zasuňte mezi dolní mezizubní prostory. Jemně pohybujte nití mezi zuby "cikcak" a vyhněte se zatlačování zubní nitě do dásní. Veďte nit kolem celého tvaru zubu, pohybem nahoru a dolu ji posouvejte proti povrchu zubu a pod linii dásně.

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“