G.U.M Butlerweave voskovaná dentální nit s mátovou příchutí

Značka: G.U.M

Varianty G.U.M Butlerweave

 • G.U.M Butlerweave voskovaná dentální nit s mátovou příchutí 55 mvoskovaná dentální nit s mátovou příchutí 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  55 m
  Kód: GUM0183

  124 Kč

  Hlídat dostupnost

Další produkty G.U.M Butlerweave

Nahoru

Popis kosmetiky G.U.M Butlerweave

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní. Zubní nit G.U.M. Butlerweave precizně vyčistí i tyto špatně dostupné prostory. Unikátně spletená vlákna nitě G.U.M. Butlerweave účinně odstraňují plak mezi zuby a pod linií dásní. Speciální proces provázání vytváří silnou a zároveň hladkou nit, která se netrhá. Nit se snadno vkládá do mezizubních prostor a dokončuje práci zubního kartáčku. Díky voskované vrstvě je nit méně ostrá a je vhodná i pro začínající uživatele. Používání zubní nitě snižuje riziko krvácení dásní a jejich následného zánětu. Mentolová příchuť příjemně osvěží váš dech.

Účinky:

 • odstraní zubní plak a zbytky jídla z mezizubních prostor
 • vhodná i pro začátečníky
 • pravidelné užívání snižuje riziko vzniku onemocnění dásní
 • voskovaná niť lze použít i na nejmenší mezizubní prostory

Jak aplikovat:

Ze zásobníku vytáhněte 15 - 20 cm zubní nitě a omotejte ji kolem prostředníčků obou rukou. Pomocí palce a ukazováčku každé ruky uchopte část nitě o délce 2,5 - 5 cm  a napněte ji. Část nitě vložte pomocí palce mezi horní zuby a postupně vyčistěte všechny horní prostory. Uchopte novou část nitě a pomocí ukazováčků ji zasuňte mezi dolní mezizubní prostory. Jemně pohybujte nití mezi zuby "cikcak" a vyhněte se zatlačování zubní nitě do dásní. Veďte nit kolem celého tvaru zubu, pohybem nahoru a dolu ji posouvejte proti povrchu zubu a pod linii dásně.

Nahoru

O značce G.U.M

Značka G.U.M je nejstarší komplexní sestavou produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji SUNSTAR, přední světová společnost v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Společnost Sunstar, která se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo, životním prostředím a špičkovými technologiemi, si klade za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu života. Zkoumá proto možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny. Vždy samozřejmě ve spolupráci se zubními odborníky a na základě znalostí nejmodernějších výzkumů z celého světa. Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm, a tak vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“

Nahoru

Hodnocení G.U.M Butlerweave

Co si o G.U.M Butlerweave myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%