G.U.M ACTIVITAL COMPACT zubní kartáček soft | notino.cz

G.U.M Activital Compact

zubní kartáček soft

G.U.M Activital Compact zubní kartáček soft
G.U.M Activital Compact zubní kartáček soft
G.U.M Activital Compact zubní kartáček soft
Kód: GUM0120 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky G.U.M Activital Compact

Popis:
Inovativní kartáček G.U.M Activital s měkkými snopci se koncentruje na nejrizikovější místo v ústech tzv. interdentální papilu. V tomto místě se akumuluje nejvíce zubního plaku a zároveň se z něj velmi těžce odstraňuje. Kartáček G.U.M Activital je nová generace zubního kartáčku s patentovanými rozdělenými vlákny a speciálně triangulárně sestřiženými snopci. Patentovaná mikro-tenká trojitá vlákna jemně pronikají i do nejmenších štěrbin (včetně interdentálních prostor a dásňového žlábku), aby odstranily zubní plak, aniž by poškodily a narušily dásně jako u běžného kartáčku. Triangulárně (bílé, trojúhelníkové) sestřižené snopce byly speciálně vyvinuté pro optimální odstranění plaku z interdentálních prostor, zatímco husté rectangulární (zelené, obdélníkové) snopce čistí linii dásní a zároveň dásně masírují. Výjimečná super tenká hlavice a prodloužený krček umožňuje čištění těžko dostupných úseků včetně osmiček bez dávivého reflexu. Ergonomická rukojeť je potažená moderním speciálním plastem TF2, který absorbuje nadměrný tlak při čištění.

Účinky:

  • šetrně a efektivně čistí mezizubní prostory
  • měkký kartáček jemně čistí a neporušuje dásně
  • efektivně odstraňuje zubní plak
  • jemně čistí linii kolem dásní a masíruje je
  • dlouhá a tenká hlavice účinně čistí i těžko dosažitelné zadní zuby

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Menu