G.U.MActivital Compact zubní kartáček medium

G.U.M Activital Compact zubní kartáček medium
G.U.M Activital Compact zubní kartáček medium
zubní kartáček medium

Kód: GUM0426 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis G.U.M Activital Compact
Vlastnosti

Popis:
Inovativní kartáček na zuby G.U.M Activital má středně tvrdé štětinky. Koncentruje se na nejrizikovější místo v ústech tzv. interdentální papilu. V tomto místě se akumuluje nejvíce zubního plaku. Kartáček G.U.M Activital má speciálně rozdělená vlákna s triangulárně sestřiženými snopci. Patentovaná mikro-tenká trojitá vlákna jemně pronikají i do nejmenších štěrbin (včetně interdentálních prostor a dásňového žlábku), aby odstranily zubní plak, aniž by poškodila a narušila dásně jako u běžného kartáčku. Triangulárně (bílé, trojúhelníkové) sestřižené snopce byly speciálně vyvinuté pro optimální odstranění plaku z interdentálních prostor, zatímco husté rectangulární (zelené, obdélníkové) snopce čistí linii dásní a zároveň dásně masírují. Výjimečná super tenká hlavice a prodloužený krček umožňuje čištění těžko dostupných úseků včetně osmiček“ bez dávivého reflexu. Ergonomická rukojeť je potažená moderním speciálním plastem TF2, který absorbuje nadměrný tlak při čištění.

Účinky:

  • střední tvrdost kartáčku
  • šetrně a efektivně čistí mezizubní prostory
  • efektivně odstraňuje zubní plak
  • neporušuje dásně
  • jemně čistí linii kolem dásní a masíruje je
  • dlouhá a tenka hlavice dobře dosáhne i na zadní zuby

Vlastnosti

Tvrdost vláken
medium

O značce G.U.M

G.U.M je nejstarší značka, která na trh uvedla kompletní sestavu produktů péče o ústní dutinu. Vlastní ji americká společnost Sunstar, přední světová firma v oblasti ústní hygieny, která byla založena již v roce 1932. Ta se kromě zubní hygieny zabývá také péčí o tělo a klade si za cíl pomáhat lidem získat a udržet si zdraví a zlepšovat kvalitu jejich života.

Sunstar proto zkoumá možné vazby mezi onemocněním dásní a jinými vážnými onemocněními, jako jsou například kardiovaskulární choroby či diabetes, a vyvíjí špičkové klinicky prověřené produkty pro celkovou hygienu ústní dutiny.

Všechny produkty značky G.U.M vám nejen pomohou zajistit zdravou ústní dutinu a čisté, krásné zuby a svěží dech, ale prostřednictvím cílené péče proti ústním bakteriím brání jejich šíření do celého těla krevním řečištěm. Tím vás chrání před riziky vážných zdravotních problémů. Motto značky G.U.M zní: „Pečujte o svá ústa a budete se starat o své celkové zdraví.“  

Recenze G.U.M Activital Compact