Guess Seductive Hommedárková sada I. pro muže

4×
Guess Seductive Homme dárková sada I. pro muže
Guess Seductive Homme dárková sada I. pro muže
dárková sada I. pro muže

Kód: GUS0977 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

toaletní voda 30 ml + sprchový gel 200 ml

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Guess

Americká módní značka Guess je známá především svými oděvy vyznačujícími se vysokou kvalitou, silným slovem v určování trendů a kreativním marketingem. Neméně úspěšné jsou ale i módní doplňky, hodinky a šperky a v neposlední řadě parfémy.

Značku Guess založili v roce 1981 bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marciano, kteří se narodili v Maroku a v roce 1977 se přestěhovali do Kalifornie, aby si vyplnili svůj americký sen. V průběhu 70. let upoutali pozornost módního světa používáním džínoviny, která v té době byla pokládaná za staromódní. Návrhy bratrů Marciano byly natolik nadčasové, smyslné a apartní, že změnily přístup módního světa k džínům navěky.

První parfém uvedla značka Guess na trh v 80. letech ve spolupráci s Revlonem, později začala spolupracovat s Coty. Parfémy Guess jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní jako Honorine Blanc, Claudette Belnavis či Ellen Molner. Značka Guess, působící dnes ve více než 80 zemích světa, se vyznačuje kombinací lásky k americkému západu s evropskou senzitivností a je symbolem mladistvého, sexy a dobrodružného životního stylu.

Recenze Guess Seductive Homme

5.0
3
1
Zobrazit hodnocení podle vlastností
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem