Guess Seductive Homme Blue toaletní voda pro muže

13×
Guess Seductive Homme Blue toaletní voda pro muže
Guess Seductive Homme Blue toaletní voda pro muže
100 ml
515

Kód: GUS0665 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 11. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 11. 5. 2021

Popis Guess Seductive Homme Blue
Složení

Stojíte na pláži a kotníky vám omývají mořské vlny. Cítíte mořský vzduch, který je prosycený solí a na tvář vám dopadají sluneční paprsky. Taky jste se nechali unést tou představou? Přesně takový pocit vám bude evokovat tato vůně. Toaletní voda pro muže Guess Seductive Homme Blue je jako stvořena pro muže, kteří milují nespoutanost a dobrodružství. Pusťte se na plavbu přes širé moře a vyhlížejte nové zážitky.

  • dřevitá vůně
  • pro muže, kteří milují dobrodružství
  • inspirována nespoutanou silou moře

Složení vůně
Hned na začátku se o své slovo hlásí svěží citrusy a aromatický kardamom. V základu vůně na vás čeká hřejivé kašmírové dřevo, písek a mech. A srdce patří lehkým mořským tónům, které vás zavedou na písečnou pláž, kde šumí vlny, které naráží do skalnatých útesů.

Příběh vůně
Moře, voda, oceán. Právě tím je inspirována tato pánská vůně, která vás během vteřiny přenese k mořskému příboji a pohladí vás po duši. Mořem je inspirovaná nejen samotná vůně, ale také flakonek, který je v modré barvě a evokuje vodní živly. Vůně byla poprvé představena v roce 2012.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kaviár, černý pepř, kardamom, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mořské tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mech, písek, kašmírové dřevo
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Guess

Americká módní značka Guess je známá především svými oděvy vyznačujícími se vysokou kvalitou, silným slovem v určování trendů a kreativním marketingem. Neméně úspěšné jsou ale i módní doplňky, hodinky a šperky a v neposlední řadě parfémy.

Značku Guess založili v roce 1981 bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marciano, kteří se narodili v Maroku a v roce 1977 se přestěhovali do Kalifornie, aby si vyplnili svůj americký sen. V průběhu 70. let upoutali pozornost módního světa používáním džínoviny, která v té době byla pokládaná za staromódní. Návrhy bratrů Marciano byly natolik nadčasové, smyslné a apartní, že změnily přístup módního světa k džínům navěky.

První parfém uvedla značka Guess na trh v 80. letech ve spolupráci s Revlonem, později začala spolupracovat s Coty. Parfémy Guess jsou vytvářeny ve spolupráci s návrháři vůní jako Honorine Blanc, Claudette Belnavis či Ellen Molner. Značka Guess, působící dnes ve více než 80 zemích světa, se vyznačuje kombinací lásky k americkému západu s evropskou senzitivností a je symbolem mladistvého, sexy a dobrodružného životního stylu.

Recenze Guess Seductive Homme Blue13