GUERLAIN Le Stylo Lèvreskonturovací tužka na rty

GUERLAIN Le Stylo Lèvres konturovací tužka na rty
GUERLAIN Le Stylo Lèvres konturovací tužka na rty
odstín 44 Bois de Santal 0,35 g
481

Kód: GUR2311 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu GUERLAIN Le Stylo Lèvres
Vlastnosti

Vyzdvihněte krásu a tvar svých rtů ještě více. Konturovací tužka na rty Guerlain Le Stylo Lèvres vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při každém líčení. Je mimořádně měkká a neuvěřitelně precizní – díky tomu můžete snadno vykreslit konturu rtů, prodloužit výdrž rtěnky a zabránit jejímu rozmazávání.

Konturovací tužka Le Stylo Lèvres byla vytvořena pro perfektní spolupráci s rtěnkami Guerlain, abyste se mohli spolehnout na vždy bezchybný výsledek. Vaše rty ještě nikdy nebyly tak neodolatelné jako s tímto saténově matným orámováním.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající tužka pro vykreslení rtů
  • má precizní hrot
  • prodlužuje výdrž rtěnky
  • eliminuje rozmazání
  • se saténově matným finišem
  • součástí tužky je ořezávátko

Jak aplikovat:
Pomocí tenkého měkkého hrotu obkreslete kontury rtů a poté je vyplňte rtěnkou. Pro ještě větší výdrž rtěnky můžete tužkou vyplnit celý povrch rtů.

Vlastnosti

Odstín
vínový

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Le Stylo Lèvres