Guerlain Terracotta Sun Serum

sérum pro prodloužení opálení na tělo a obličej

1×
Guerlain Terracotta Sun Serum sérum pro prodloužení opálení na tělo a obličej
26 ml

Kód: GUR1346 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Guerlain Terracotta Sun Serum
26 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta Sun Serum

Přípravek Guerlain Terracotta Sun Serum poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení.

Vlastnosti:

  • prodlužuje opálený vzhled
  • dodává sametovou hebkost
  • snadno se roztírá a rychle vstřebává
  • dodává pokožce potřebnou hydrataci

Jak používat:
Po pobytu na slunci vmasírujte krouživými pohyby do čisté pokožky.

Vlastnosti

Konzistence
sérum
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.