Guerlain Terracotta Sun

kompaktní krémový make-up SPF 20

Guerlain Terracotta Sun kompaktní krémový make-up SPF 20
Výprodej
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: GUR1542 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Terracotta Sun
odstín Bronze 8 g | 919

Popis kosmetiky Guerlain Terracotta Sun

Popis:
Kompaktní krémový make-up s ochranným faktorem SPF 20 Terracotta Sun z portfolia legendární francouzské značky Guerlain zkrášluje pleť a chrání ji. Voděodolný make-up Guerlain Terracotta Sun s jemnou, nemastnou krémovou texturou v sobě spojuje účinky make-upu a péče o pleť. Snadno se nanáší a tak dokonale se pojí s pletí, že o něm vůbec nebudete vědět. Navíc vaši pleť hydratuje a chrání ji před předčasným stárnutím vlivem slunečních paprsků. Odolá vodě i horku.

Účinky:

  • tónuje, kryje
  • chrání faktorem SPF 20
  • hydratuje
  • prozařuje

Složení:

  • kyselina hyaluronová - hydratuje

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Nanášejte na pleť přiloženým aplikátorem. Opakujte v průběhu dne podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
kompaktní make-up
Ochrana proti slunci
s SPF
Typ krytí
lehké, střední
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny
Voděodolné
voděodolné

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.